2010.gada 31.maijā un 1.jūnijā plkst. 19 Ķīmijas fakultātes zālē (Kr.Valdemāra ielā 48, 3.stāvā) LU Studentu teātris piedāvā iespēju noskatīties Antonio Buero Valjeho drāmu „Liesmojošā tumsa”, kas ir atzīta par labāko 2009.gada Latvijas amatierteātru izrādi.

Teātra zinātniece Silvija Geikina uzskata, ka Latvijas Universitātes Studentu teātra izrāde vērtējama kā liela režisora uzdrīkstēšanās, jo tā ir „ļoti nopietna un sarežģīta dramaturģija. Tā tiek idejiski labi atrisināta – skatītājam ir skaidra doma par patiesības meklējumiem, par cilvēka ilūzijām un šaubām. Precīzi parādītas tēlu savstarpējās attiecības, ir iedziļināšanās pašā tēlā.”

Lugas darbība notiek neredzīgo institūtā – vidē, kura īpaši radīta studentu maksimālam komfortam. Ierodoties jaunam studentam, ierastā kārtība tiek izjaukta, atklājas meli un izlikšanās. Darbs ir alegorija, ar kuru autors uzdod jautājumu: vai mūsu sirdis ir atvērtas gaismai?

Režisors: Visvaldis Klintsons

Lomās: Zane Āboliņa, Uldis Burkevics, Signe Gravleja, Kaspars Kotāns, Kārlis Krišāns, Andrējs Krūmiņš, Linda Linde, Astra Plivča, Rauls Putniņš, Ilmārs Rikmanis, Agnese Tabore, Viktorija Urbāne, Lāsma Vekmane, Dzintars Vītoliņš

Tehniskais direktors: Andrējs Krūmiņš

Ieeja par ziedojumiem

Dalīties