Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Sacensības
Pēdējās izmaiņas veiktas:
19.02.2014.

Katru gadu tiek organizēta Latvijas Universiāde frisbijā (notiek pavasarī Rīgā) un Latvijas Studentu frisbija čempionāts jauktajā grupā (notiek decembrī Valmierā), kuros ar panākumiem startējuši LU frisbijisti - čempionu tituli jauktajā un sieviešu grupā, bronza vīriešu grupā. Komandas šīm sacensībām tiek veidotas no dažādos frisbija klubos spēlējošiem LU studentiem, kā arī frisbija treniņu apmeklētājiem.

Jāatzīmē, ka LU sieviešu komanda piedalījusies četros Latvijas Studentu frisbija čempionātos (tai skaitā arī divās Latvijas Universiādēs frisbijā), joprojām nav piedzīvojusi nevienu zaudējumu, izcīnot četrus Latvijas studentu frisbija čempionu titulus pēc kārtas. LU jauktā frisbija komanda visos sešos Latvijas Studentu frisbija čempionātos spēlējusi turnīra finālā, trīs reizes pēc kārtas izcīnot studentu čempionu titulu.

Latvijas frisbija dzīvē ziemas laikā tiek organizēts Latvijas Frisbija čempionāts telpās (norisinās no novembra līdz aprīlim), bet vasarā Latvijas Frisbija čempionāts ārā (norisinās augustā). Gada laikā notiek arī daudzi citi frisbija turnīri gan tepat Latvijā, gan arī ārzemēs, kuros ir iespēja ņemt dalību.
Informācija par frisbija sacensībām Latvijā pieejama Latvijas Frisbija federācijas mājas lapā frisbee.lv.

Informācija par frisbija sacensībām citur pasaulē pieejama ffindr.com.