Plkst. 10.00

• „Pirmsskolas izglītības skolotājs” - 1. līmeņa profesionālo studiju programma (Rīga)

Plkst. 13.00

• „Pirmsskolas izglītības skolotājs” - 1. līmeņa profesionālo studiju programma (Cēsis, Kuldīga, Madona, Tukums)
  • „Pirmsskolas izglītības pedagogs” - 1. līmeņa profesionālo studiju programma (Rīga)
  • „Pirmsskolas skolotājs” - 1. līmeņa profesionālo studiju programma (Rīga)
  • „Pirmsskolas un sākumskolas skolotājs” - profesionālā bakalaura studiju programma
  • „Sporta treneris” - 1. līmeņa profesionālo studiju programma (Kuldīga, Madona, Rīga, Tukums)

Plkst. 16.00

• „Skolotājs” - profesionālā maģistra studiju programma
  • „Skolotājs” - 2. līmeņa profesionālā studiju programma (programmas direktore S. Kalniņa)
  • „Izglītības darba vadītājs un viena mācību priekšmeta skolotājs” - profesionālā bakalaura studiju programma
  • „Skolotājs” - profesionālā bakalaura studiju programma
  • „Sociālais pedagogs” - profesionālā bakalaura studiju programma