Pavasaris ir pienācis straujiem soļiem, lai gan brīžiem šķiet, ka ziema un aukstais laiks nevēlas mūs pamest. Lai pienācīgi sagaidītu vasaru, tiksimies ikgadējā pavasara talkā Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā š.g. 30. aprīlī no plkst. 11:00 - pirmo reizi sadarbībā ar LU Ekopadomi.

Kā jau tika minēts - šogad pirmo reizi talka noritēs sadarbojoties LU Studentu padomei un LU Ekopodomei, tāpēc šīs pavasara talkas uzsvars ir uz zaļāku un ilgtspējīgāku dzīvesveidu, iezīmējot šo kā zaļo talku. Pēc labi padarīta darba visus talkotājus sagaidīs silta zupa, veģetāras uzkodas un sirsnīgas sarunas! Lai samazinātu atkritumu daudzumu pēc atpūtas no talkošanas, aicinām ņemt līdzi savu ūdens pudeli (to papildināt būs iespējams arī uz vietas).

Talkošanai nepieciešamie darbarīki tiks nodrošināti un atceries uzvilkt ērtu apģērbu! Ja Tev rodas kādi jautājumi par talkošanu un tās procesu, droši sazinies ar LU SP Sociālā virziena vadītāju Renāru Kairi renars.kairis@lusp.lv.

Lai piedalītos talkā, iepriekš nav jāpiesakās, tāpēc gaidīsim Tevi īsi pirms 11:00 pie LU Botāniskā dārza ieejas. Šeit vari aplūkot, kā nokļūt uz talku, izmantojot sabiedrisko transportu. Droši uzaicini kādu draugu, paziņu vai kursabiedru, lai kopīgi sakoptu LU Botāniskā dārza teritoriju. Tiekamies!