1987. gada 10. septembrī namā F.Candera ielā 1, Rīgā, kur dzīvoja ievērojamā padomju raķešbūves pioniera Frīdriha Candera ģimene, uz zinātnieka simtgadi tika atklāts viņam veltīts memoriālais muzejs. Šajā namā tas pastāvēja ar pārtraukumiem līdz 2004. gada decembrim. Sākotnēji muzeju atklāja Latvijas Valsts muzejs kā savu filiāli, bet pēc diviem gadiem to slēdza kā nerentablu kultūras iestādi. Tika noslēgta vienošanās ar Latvijas Universitātes Astronomijas institūtu, tā direktora Jura Žagara personā, par muzeja pārņemšanu. Kopš 1995. gada F. Candera memoriālais muzejs iekļauts Latvijas Universitātes Zinātnes un tehnikas vēstures muzeja sastāvā (tagad Latvijas Universitātes Muzeja Frīdriha Candera un Latvijas astronomijas kolekcija).

Fr. Candera memoriālā muzeja dibināšana, pastāvēšana un iespējamā nākotne. Gunta Vilka, Ilgonis Vilks

Zem lupas. Ar ko iesākās Frīdriha Candera piemiņas saglabāšana Latvijā

LU Muzeja Frīdriha Candera un Latvijas astronomijas kolekcija

Mēneša priekšmets. Candera muzeja viesu grāmata