SASTĀVS
LU Telpu futbola komanda tiek komplektēta no LU pilna laika studentiem, kuri spēlē kādā no LU Futbola līgas komandām vai citām augstas meistarības komandām.
LU Telpu komandas aktualitātes 2020. gada sezonā:
Galvenais treneris: Andris Riherts
Kapteinis: Miks Babris
Pārstāvis: Miks Vilkaplāters (27824525)
Latvijas XXIX Universiādē Latvijas Universitātes komanda pārvarēja divus posmus, iekļūstot Top 6 komandu pulkā.
Diemžēl COVID-19 un ārkārtas situācijas ierobežojumu dēļ čempionāts tika pārtraukts uz nenoteiktu laiku.
Pirmajā posmā mūsu futbolisti pārspēja Daugavpils Universitātes un Latvijas Jūras akadēmijas komandas, bet otrajā posmā izcīnīja divas uzvaras pret Latvijas Lauksaimniecības universitātes un Stockholm School of Economics komandām.
Komandas sastāvs 2020. gadā:
Nr. | Spēlētājs | Komanda |
1. | Miks Babris | Latgalīte Squad/FC Petrow |
2. | Artjoms Daškevičs | Latgalīte Squad |
3. | Mārtiņš Pavlovs | Latgalīte Squad |
4. | Raivo Liepiņš | Latgalīte Squad |
5. | Miks Vilkaplāters | Latgalīte Squad |
6. | Ingus Silakrankers | Latgalīte Squad |
7. | Jānis Šķēls (Vārtsargs) | Latgalīte Squad |
8. | Alfrēds Mežulis (Vārtsargs) | Latgalīte Squad |
9. | Mārtiņš Mārcis Gailītis | ČBK |
10. | Pāvels Jašniks | ČBK |
11. | Dāgs Apsītis | ČBK |
12. | Ričards Ulmis | FC Meteor |
13. | Jurijs Matvejevs | FC Meteor |
14. | Mārtiņš Biders | FC Meteor |
15. | Edgars Kronis | FC Meteor |
16. | Kristofers Treimanis | FC Meteor |
17. | Arkādijs Narčuks | FK Nikars/Ghetto (1. līga) |
18. | Leons Krasnovs | Raba (Virslīga) |
19. | Ilmārs Kalniņš | Kokneses SC |
Komandas rezultāti 2020. gadā:
1.posms.
Svētdiena, 23. februāris, plkst. 13.00
Elektrum Olimpiskais centrs, Rīga
Latvijas Universitāte 4:3 (2:1) Latvijas Jūras akadēmija
Vārti - Jurijs Matvejevs 2, Miks Vilkaplāters 2
Latvijas Universitāte 7:2 (1:0) Daugavpils Universitāte
Vārti - Jurijs Matvejevs 3, Miks Vilkaplāters, Miks Babris, Artjoms Daškevičs, Raivo Liepiņš
2. posms.
Sestdiena, 7. marts, plkst. 20.00
Elektrum Olimpiskais centrs, Rīga
Latvijas Universitāte 5:3 (2:1) Latvijas Lauksaimniecības universitāte
Vārti - Miks Babris 2, Mārtiņš Pavlovs, Jurijs Matvejevs, Kristofers Treimanis
Latvijas Universitāte 7:2 (1:0) Stockholm School of Economics
Vārti - Miks Vilkaplāters 2, Kristofers Treimanis 2, Ričards Ulmis, Artjoms Daškevičs, Jānis Šķēls