LATVIJAS UNIVERSITĀTE, reģistrācijas Nr. 90000076669, izsludina atklātu konkursu uz Kardioloģijas un reģeneratīvās medicīnas institūta direktora/-es amatu.

 

Prasības direktora amata pretendentiem/-ēm:

  • Habilitētā doktora vai doktora grāds medicīnā vai bioloģijā
  • Pieredze vadošā amatā ne mazāka par 5 gadiem
  • Pieredze zinātniskā darbā ne mazāka par 5 gadiem
  • Valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī, divu svešvalodu zināšanas (priekšrocības pretendentam/-ei ar angļu valodas zināšanām)
  • Izpratne par zinātniskās iestādes darbības un vadības principiem, finansiālo un saimniecisko darbību
  • Vēlama pieredze ES fondu un starptautisku projektu īstenošanā.

Darba samaksa no 15.93 eur/h līdz 21.65 eur/h

Ar institūta direktora amata darba uzdevumiem un konkursa pieteikumu noformēšanu atbilstoši "Nolikuma par akadēmiskajiem un administratīvajiem amatiem Latvijas Universitātē" prasībām pretendenti/-es var iepazīties šeit:   , ar Kardioloģijas un reģeneratīvās medicīnas institūta direktora/-es darba uzdevumiem – šeit:  .

Pieteikšanās termiņš ir viens mēnesis no sludinājuma publicēšanas dienas.

Konkursam iesniedzamo dokumentu reģistrācija Latvijas Universitātes Personālvadības departamentā Raiņa bulvārī 19, 128. telpā, Rīgā, LV 1586.

Latvijas Universitāte informē, ka jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi (leģitīmo interešu nodrošināšana) un iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Universitāte, e-pasts: datu.specialisti@lu.lv.

Papildu informācija pa tālr. 67033990.