LATVIJAS UNIVERSITĀTE, reģistrācijas Nr. 90000076669, izsludina atklātu konkursu uz Fizikas institūta direktora/-es amatu.

 

Prasības direktora amata pretendentiem/-ēm:

  • Doktora zinātniskais grāds dabaszinātnēs (priekšrocības pretendentam/ei ar doktora grādu fizikas un astronomijas nozarē)
  • Pieredze vadošā amatā ne mazāka par 5 gadiem, Latvijas likumdošanas pārzināšana
  • Pieredze zinātniskā darbā ne mazāka par 5 gadiem
  • Izpratne par zinātniskās iestādes darbības un vadības principiem, finansiālo un saimniecisko darbību, vēlams ar pieredzi ES fondu un starptautisko projektu īstenošanā
  • Valsts valodas zināšanas C1 līmenī, divu svešvalodu zināšanas ( priekšrocības pretendentam/ei ar angļu valodas zināšanām)
  • Teicamas sadarbības, komunikācijas un prezentēšanas prasmes
  • Izstrādāta institūta attīstības stratēģija un organizatoriskās darbības programma 4 gadiem

Darba samaksa no 15.93 eur/h līdz 21.65 eur/h

Ar direktora darba uzdevumiem un konkursa pieteikumu noformēšanu atbilstoši "Nolikuma par akadēmiskajiem un administratīvajiem amatiem Latvijas Universitātē" prasībām pretendenti/-es var iepazīties šeit:    , ar Fizikas institūta direktora/-es darba uzdevumiem – šeit: .

Pieteikšanās termiņš ir viens mēnesis no sludinājuma publicēšanas dienas.

Konkursam iesniedzamo dokumentu reģistrācija Latvijas Universitātes Personālvadības departamentā Raiņa bulvārī 19, 128. telpā, Rīgā, LV 1586.

Latvijas Universitāte informē, ka jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi (leģitīmo interešu nodrošināšana) un iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Universitāte, e-pasts: datu.specialisti@lu.lv.

Papildu informācija pa tālr. 67033990.