Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes studente Sindija Bukša Kuldīgā notikušajās “Katrīnas kausa” sacensībās 60 metru skrējienā izcīnīja pirmo vietu un tikai divas sekundes simtdaļas pietrūka līdz Latvijas valsts rekordam, kuru 1988. gadā uzstādīja vieglatlēte Vineta Ikauniece.

21. janvārī Kuldīgā jau septīto sezonu norisinājās starptautiskās sacensības, kurām kopumā pieteikušies bija sportisti no 12 valstīm: Ungārijas, Baltkrievijas, Grieķijas, Norvēģijas, Azerbaidžānas, Nīderlandes, Īrijas, Lietuvas, Igaunijas, Itālijas, Lielbritānijas un Latvijas.  Šajās sacensībās piedalījās kopumā seši Latvijas Universitātes sportisti. 60 m skrējienā Sindija Bukša (Sociālo zinātņu fakultāte) uzrādīja personisko rekordu – 7,34 sekundes, iegūstot otro vietu Eiropas sezonas rangā. Šāds rezultāts Sindijai nodrošināja pirmo vietu “Katrīnas kausā”. Līga Vecbērza (Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte) ar rezultātu 7,61 ierindojās piektajā vietā. Vīriešu kategorijā Reinis Kreipāns (SZF) ar veikumu 6,96 sekundes ierindojās 8. vietā.  Tāllēkšanas disciplīnā  Pēteris Pauls Vīksne (SZF) ierindojās 7. vietā, uzrādot rezultātu 6,83 m.  Sacensībās piedalījās arī Latvijas Universitātes 2018. gada absolventi Kristers Kalniņš un Alberts Blajs attiecīgi 400 m un 1000 m distancēs. Kristers Kalniņš 400 m skrējienā ar veikumu 51,28 sekundes ierindojās 9. vietā. Alberts Bljas 1000 m distancē ieguva trešo vietu (2:30,40), kas bija labākais rezultāts šosezon starp Latvijas skrējējiem.  Apsveicam Latvijas Universitātes vieglatlētus ar sasniegtajiem rezultātiem un novēlam panākumus un augstus rezultātus arī turpmāk!