Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

SPORTS LU volejbola nakts turnīrā uzvar komanda "Princeses"
LU Sporta servisa centrs
07.03.2018

Ceturtdien, 1.martā, Elektrum Olimpiskajā Sporta centrā tika aizvadīts šī mācību semestra pirmais LU volejbola nakts turnīrs.

Turnīrā par zelta medaļām sacentās 10 komandas. Komandas sacentās MIX grupā, kur uz laukuma jābūt četriem spēlētājiem, no kuriem vismaz vienai jābūt daiļā dzimuma pārstāvei. Komandas tika sadalītas divās grupās, pa piecām komandām katrā. No katras grupas tālāk tika četras komandas un varēja turpināt cīņas ceturtdaļfinālos.

Kā līderi no savām grupām izgāja ‘’Mersi Industries’’ un pagājušā nakts turnīra uzvarētāji – ‘’Princeses’’. Ceturdaļfināla pāros tikās ‘’Mersi Industries’’ – ‘’Tīri uz izbrīnu’’,’’ Neatzītās Cerības’’ – ‘’Pirmā kursa blice’’,’’ Princeses’’-‘’Dream Team’’  un ‘’Bez Sāls’’-‘’Bernāti’’. Bez lieliem pārsteigumiem no astoņām komandām pusfinālos kvalificējās grupu līderi ‘’Mersi Industries’’, ‘’Neatzītās Cerības’’, ‘’Princeses’’ un ‘’Bernāti’’. Lielajam finālam kā pirmajiem izdevās kvalificēties ‘’Neatzītajām cerībām’’, kuras viegli uzvarēja A grupas līdervienību – ‘’Mersi Industries’’. Arī otrajā pusfinālā bija nepieciešami divi seti, lai kvalificētos cīņai par zeltu. Pirmajā setā ‘’Princeses’’ pārliecinoši uzvarēja ‘’Bernātus’’, taču otrajā setā spēle bija daudz līdzīgāka un ‘’Princeses’’ uzvarēja tikai ar divu punktu pārsvaru.

Mazajā finālā jeb cīņā par trešo vietu tikās “Mersi Industries” un “Bernāti’’, kur bija nepieciešami divi seti, lai noskaidrotu bronzas medaļu ieguvējus – “Bernāti”. Diemžēl komandai “Mersi Industries”, bija jādodas mājas ar koka medaļām, taču tas nemazināja viņu vēlmi piedalīties nākamajā LU Volejbola naktī un pierādīt, ka arī viņi var cīnīties par medaļām.

Cīņā par zelta medaļām tikās “Princeses” un “Neatzītās cerībās”, tieši šīs divas komandas arī iepriekšējā LU Volejbola naktī tikās lielajā finālā, kur bija nepieciešami trīs seti, lai noskaidrotu uzvarētājus, līdzīgi arī šajā reizē neiztikām bez intrigas lielājā finālā un uzvarētāji tika noskaidroti tikai trešajā setā. Nepārspēti jau otro turnīru pēc kārtas ir komanda “Princeses”, arī šoreiz komandai “Neatzītās cerības” jāsamierinās ar sudrabu, taču abas komandas ir ļoti līdzīgas un gaidīsim šo komandu dueli citos nakts turnīros.

Turnīra uzvarētāji saņēma lieliskas balvas no LU sporta nakts turnīru partneriem. Red Bull rūpējās, lai nākamajā dienā dalībnieki atgūtu turnīrā zaudētos spēkus un atkal celtos spārnos, kā arī "Smiltenes piens” nodrošināja gardos un veselīgos smūtījus.

LU Volejbola nakts 2018 laureāti:

1.vieta – “Princeses” – Andris Karašovs, Sandris Turlajs, Reinis Otto, Rihards Jablonskis, Viktorija Zimeta, Elvita Dolotova.

2.vieta – “Neatzītās cerības” – Kaspars Lapiņš, Ilona Cehanoviča, Kārlis Sīpols, Edgars Jansons.

3.vieta – “Bernāti” – Gundars Tomašs, Everita Djomkina, Aivis Keišs, Agnese Zūna, Kaspars Švikstiņš.

Volejbola nakts turnīru atbalsta Red Bull, Smiltenes piens, Venden un Zemgus poligrāfija.

Komentāri (0)
Pievienot komentāru: