Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Nodarbību apraksti
Pēdējās izmaiņas veiktas:
22.02.2018

Zema intensitāte

Joga
Nodarbība vērsta uz saudzīgu locītavu izkustināšanu, lēnu muskuļu stiepšanu, kā arī stiprināšanu. Nodarbība piemērota ikvienam, laužot stereotipu, ka joga domāta tikai lokaniem cilvēkiem. Nodarbības laikā tiek izpildītas jogas pamata pozas, kā arī pievērsta uzmanība elpošanai, tādējādi atbrīvojot sasprindzinājumu, kas sakrājies dažādās ķermaņa daļās, īpaši krūšu, plecu un kakla daļā.

Pilates
Atzītas nodarbības pasaules fizioterapeitu, ortopēdu un sporta ārstu aprindās, kura dalās 3 līmeņos.
Regulāri nodarbojoties tiek nostiprinātas ne tikai lielās, bet arī dziļās muskuļu grupas.
Galvenais akcents tiek likts uz muguras un vēdera muskulatūras nostiprināšanu (korsetes daļu).
Nodarbība piemērota ikvienam, neatkarīgi no fiziskās sagatavotības pakāpes, un ieteicama cilvēkiem ar veselības problēmām.

Power & Mind
Zemas intensitātes fitnesa nodarbība, plūstošas kustības mijas ar spēka vingrinājumiem, tiek tonizēta un nostiprināta visa ķermeņa muskulatūra, attīstīta koordinācija.
Vingrinājumu izpildes laikā ķermenis un prāts sasaistās, uzlabojas vispārējā organisma labsajūta un mazinās ikdienas stress. 

Vidēja intensitāte

30+30
Vispusīga fitnesa nodarbība, ar proporcionāli sadalītu aerobo un spēka slodzi. Nodarbības pirmajā daļā tiek pielietota aerobā slodze sirds-asinsvadu un elpošanas sistēmu darbības uzlabošanai, koordinācijas attīstīšanai, bet nodarbības otrajā daļā iekļauti spēka vingrojumu kompleksi muskuļu nostiprināšanai.
Piemērota dažādiem sagatavotības līmeņiem.

Butt & Core
Vidējas intensitātes nodarbība, kurā ietilpst speciāli vingrinājumi kāju, sēžas un vēdera muskuļu nostiprināšanai.

Buts & STEP
Vidējas intensitātes nodarbība, kurā ietilpst speciāli vingrinājumi kāju, sēžas un vēdera muskuļu nostiprināšanai, izmantojot STEP platformas.

Fat burner
Ir fitnesa veids, kurā ilgstoši tiek uzturēta vienmērīga fiziskā slodze, kas palīdz dedzināt liekos kilogramus. Tiek stiprināts viss organisms un īpaši trenēta fiziskā izturība un locītavu elastīgums.

Functional Training
Fitnesa nodarbības veids, kurš attīsta koordināciju, muskuļu spēku un izturību. Nodarbībā nodarbina, gan lielās muskuļu grupas, gan arī dziļos - tā saucamos postulāros muskuļus. Pateicoties tiem, ķermenis veic  pareizu statisko un dinamisko darbu, noturot mugurkaulu pareizā stāvoklī. Šis nodarbības veids ir ideāls, lai attīstītu muskulatūru un paaugstinātu savu sportisko sagatavotību.

Interval STEP Workout 

Treniņš, kurš sastāv no kardio un spēka vingrojumu intervāliem. Nodarbībā ietver visaptverošus vingrojumus problēmzonām: vēderam, sēžai, kājām u.c. Vingrojumu sarežģītība - zema/vidēja. Nodarbībā tiek izmantota STEP platforma.
Nodarbība ikvienam, kas vēlas efektīvu treniņu - gan iesācējiem, gan iepriekšēju fizisko sagatavotību.

Body attack
Nodarbība vērsta uz muskulatūras attīstīšanu un sirds muskuļa nostiprināšanu ar spēka un izturības vingrojumiem. Nodarbībā tiek izmantots dažāds inventārs. Gan iesācējiem, gan ar iepriekšēju fizisko sagatavotību.

Apļa treniņš
Nodarbība veiklības un spēka attīstīšanai, iesaistot dažādas muskuļu grupas. Aplis sastāv no vairākiem vingrinājumiem ar dažādu inventāru un to izpilde mijas ar atpūtas pauzēm. Slodze pielāgojama dažādas sagatavotības apmeklētājiem.

Augsta intensitāte

Body Condition
Ir fitnesa veids ar vienkāršu horeogrāfiju. Nodarbība vērsta uz muskulatūras attīstīšanu un sirds muskuļa nostiprināšanu. Muskulatūras un spēka attīstīšanai izmanto – hanteles, nūjas , gumijas, bumbas. Piemērota cilvēkiem ar iepriekšēju fizisko sagatavotību.