Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Pavasara semestris | sākot no 05.02.2018.
Pēdējās izmaiņas veiktas:
09.02.2018

Sporta veids

Diena

Laiks

Vieta

Treneris

Basketbols

Otrdiena

15:00 – 17:00

Veselības centrs 4

Sporta zāle

(Grebenščikova iela 1)

Edgars Leja

Ceturtdiena


Basketbols

(darbinieki)

Trešdiena

17:30 – 19:00

Rīgas 49. Vidusskola

Mazā zāle

(Krišjāņa Valdemāra iela 65)

 

Cīņas sports

Otrdiena

20:30 – 21:30

RTU

Cīņas zāle

(Meža iela 1, korpuss 1)

Vjačeslavs Cīmanis

Ceturtdiena

Fitnesa grupu nodarbības

Pirmdiena

sk. Fitnesa grupu nodarbību grafiks

LU BVEF

Vingrošanas zāle
(Aspazijas bulvāris 5)

Ineta Miškuna

Dace Ozola

Vija Požarnova

Sandija Freimane

Rūta Brumermane

Linda Kovaļevska

Aiga Vintuļaka

Atis Lastovskis

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Sestdiena

Florbols

Ceturtdiena

19:00 – 20:00

Elektrum Olimpiskais centrs

Manēža, otrais laukums

(Grostonas iela 6B)

Remārs Vikānis

Futbols

Pirmdiena

19:00

Pavasaris – rudens periodā

Rīgas Hanzas vidusskola

Futbola laukums

(Grostonas iela 5)

Andris Riherts

Aktuālākā informācija par treniņu vietu meklē šeit

Trešdiena

17:30 – 19:00

Ziemas periodā

Elektrum Olimpiskais centrs

Futbola manēža

(Grostonas iela 6B)

Galda teniss

LU BVEF

Galda tenisa zāle

(Aspazijas bulvāris 5)

Genādijs Kartuzovs

Otrdiena

    14:30 – 16:00

Piektdiena

 

15:00 – 16:30

Galda teniss

(darbinieki)

Pirmdiena

19:00-20:30

LU BVEF

Galda tenisa zāle

(Aspazijas bulvāris 5)

Genādijs Kartuzovs

Piektdiena

19:15-21:00

Kendo

Otrdiena

18:00 -19:30

LU PPMF

Lielā zāle

(Jūrmalas gatve 76)

Marģers Počs

Ceturtdiena

Slēpošana (distanču)

Pirmdiena

17:00

s/n Arkādija parks 
Slēpošanas trase

(Uzvaras bulvāris 10)

Mārtiņš Ozols

Trešdiena

Vispārējā fiziskā   sagatavošana

Pirmdiena

19:00 – 20:30

Rīgas Sporta manēža

Lielā arena

(Maskavas iela 160)

Jānis Vanags

Trešdiena

Volejbols

Pirmdiena

15:00 – 17:00

Veselības centrs 4

Sporta zāle

(Grebenščikova iela 1)

Liene Libere

Trešdiena

Pašaizsardzība

Pirmdiena

19:00

Meža iela 1A

Toms Jansons

Otrdiena

10:00

Klijānu iela 4

19:00

Kaļķu iela 1

Klijānu iela 4

Ceturtdiena

10:00

Klijānu iela 4

19:00

Kaļķu iela 1

Klijānu iela 4

Piektdiena

8:00

Klijānu iela 4

10:00

Klijānu iela 4

18:00

Meža iela 1A

LU Basketbola līga

Trešdiena

21:00 – 23:00

Veselības centrs 4

Sporta zāle

(Grebenščikova iela 1)

Aktuālākā informācija

Linards Jaunzems

Ceturtdiena

LU Futbola līga

Pirmdiena

20:30 – 22:00

Elektrum Olimpiskais centrs

(Grostonas iela 6B)

Aktuālākā informācija

Kārlis Villerušs

Ceturdiena