Latvijas Universitātes Itāļu valodas un kultūras studiju centrs piedāvā iepazīt itāļu kino visās tā izpausmēs - sākot ar klasiskā itāļu kino šedevriem, līdz pat mūsdienu aktuālākajām kino tendencēm! Itāļu kino vakari (kinoforums) notiek reizi nedēļā no septembra līdz maijam. Itāļu valodas un kultūras centra rīkotie filmu vakari jau kļuvuši par tradīciju. Tajos kuplā skaitā ik nedēļu pulcējas visi, kas sevī jūt saikni ar Itāliju, vēlas caur kinomākslu iepazīt tās kultūras daudzveidību un izpausmes formas vai satikt līdzīgi domājošus cilvēkus.

Tā ir arī lieliska iespēja pilnveidot savas itāļu valodas zināšanas, jo filmas tiek demonstrētas oriģinālvalodā ar subtitriem itāļu valodā. Pēc filmas ikviens tiek aicināts piedalīties diskusijā par filmas saturu un valodas lietojumu. Pastāvīgie kino vakaru apmeklētāji atzīst, ka tā ir vislabākā atpūta no ikdienas raizēm, garantējot lielisku noskaņojumu visai atlikušajai nedēļai! Aktuālākā informācija par filmām tiek regulāri papildināta.

Par plānotajiem filmu vakariem 2019.g. rudens semestrī, lūdzu, sazinieties ar Itāļu valodas un kultūras studiju centra doc. Rosario Napolitano (rosario.napolitano@lu.lv) vai lekt. Giulio Lo Bello (giulio.lobello@gmail.com).