Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Persiešu (farsi) valoda IV
Pēdējās izmaiņas veiktas:
18.01.2017

Persiešu valoda (pašnosaukums – farsī) ir viena no senākajām pasaules valodām. Tā ir mūsdienu Irānas (Senās Persijas) valsts valoda, kur tajā runā ap 78 milj. iedzīvotāju. Apgūstot persiešu valodu, var saprasties arī ar afgāņiem, kuri runā darī valodā, un tadžikiem, kas runā tadžiku valodā. Šīs abas valodas pieder pie irāņu valodu grupas, kas savukārt ir indoeiropiešu saimes valoda. Tātad – persiešu valoda ir radniecīga arī latviešu, lietuviešu, slāvu valodām, kas lielā mērā atvieglo tās apguvi.

Kurss paredzēts klausītājiem, kuri apguvuši Persiešu valodu I, Persiešu valodu II, Persiešu valodu III. Šis kurss ir turpinājums persiešu sarunvalodas apguvei un pamatā balstīsies uz jau iepriekš apgūto sarunvalodas leksiku. Tiks pievienotas jaunas tēmas, leksika, gramatikas un audio kurss. Kursā paredzēta iepazīšanās ar pasaulē pazīstamo persiešu dzejnieku Ferdousī, Saadī, Hāfeza atsevišķiem darbu fragmentiem.

Kursa docētāja:  Biruta Jēgere

Plašāka informācija par programmu 

Praktiskā informācija:

Nodarbības notiks 1x nedēļā,  otrdienās no plkst. 17:00, Baznīcas ielā 5, Rīgā, Kopā paredzētas 32 nodarbības, katra 90 minūtes. Vienā apmeklējuma reizē būs 2 nodarbības, t.i., paredzētas 16 apmeklējuma reizes.

Pirmā nodarbība. 2017. gada 7. februārī.

Sekmīgi beidzot kursu tiks izsniegta LU apliecība par tālākizglītības kursa apgūšanu 4 kredītpunktu apjomā. 

Maksa par kursu:

320,00 EUR klausītājiem;

264,46 EUR studentiem (uzrādot derīgu studenta apliecību).

Summu iespējams maksāt divās daļās. Pirmā iemaksa vismaz 50% apmērā no kopējās summas jāveic līdz 31. janvārim. Ja samaksa tiek veikta pa daļām, tad otrā iemaksa jāveic līdz 2017. gada 31. martam.

Lai pieteiktos studijām:

1. aizpildiet tālākizglītības klausītāja reģistrācijas veidlapu un atsūtiet  mums uz e-pastu:  indija@lu.lv  2017. gada 31. janvārim, pievienojot pases/ ID kartes kopiju;

Ja esat students, lūdzam to norādīt veidlapā zem „Papildus informācija” un veidlapai pievienot arī derīgas studenta apliecības kopiju.

2. pēc tam, kad esat saņēmuši apstiprinājumu no mums par to, vai grupa nokomplektēta, veiciet maksājumu ar pārskaitījumu

Bankas rekvizīti:
Latvijas Universitāte
Raiņa bulv.19, Rīga LV-1586
(PVN Reģ.Nr.LV 90000076669)
IBAN LV51NDEA0000082414423
Nordea Bank AB Latvijas filiāle
NDEALV2X
maksājuma mērķī norādot: savu vārdu, uzvārdu / Indijas studiju un kultūras centrs / Persiešu valoda IV

3. pēc maksājuma veikšanas, uzreiz atsūtiet maksājuma uzdevumu (internetbankas izrakstu par veikto maksājumu) uz e-pastu:  indija@lu.lv

4. parakstiet studiju līgumu.

Laipni gaidām studiju programmā!

 

Papildus informācija:

e-pasts:   indija@lu.lv

tālr.: +371 20361054 (Diana Komova)

www.indija.lu.lv