Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
St. Petersburg State University
Pēdējās izmaiņas veiktas:
20.08.2015

Šis līgums regulē studentu, mācībspēku un pētnieku apmaiņu starp universitātēm un ierobežo studentu skaitu līdz 2 pilna laika studentiem katru gadu, studijām uz semestri (vēlams) vai gadu.

Kandidātu izvēle sastāv no 2 posmiem - studentu atlase LU fakultātē un izvēlētā kandidāta apstiprinājums Sanktpēterburgas Valsts Universitātē (SVU).

Kandidātam uz apmaiņas studijām jābūt vismaz bakalaura 2 kursa studentam, jādemonstrē ļoti labas sekmes līdzšinējās studijās un krievu valodas prasmes.

Studentam jābūt gatavam segt visas izmaksas saistītas ar uzturēšanos Krievijā (jāinteresējas LU Ārlietu departamentā vai tiek nodrošināta stipendija).

Pamatojoties uz šo sadarbības līgumu students ir atbrīvots no studiju maksas SVU, pie noteikuma, ka viņš ir LU pilna laika students uz apmaiņas perioda laiku.

Par studiju iespējām vērsties LU Ārlietu departamentā
Pieteikšanās apmaiņas studijām SVU rudens semestrī līdz 15. maijam, studijām pavasara semestrī – līdz 10. novembrim. Attiecīgi dokumentus (ieteikuma vēstuli no fakultātes dekāna un SVU lapā nosauktos pieteikšanās dokumentus) iesniegt LU Ārlietu departamentā līdz 15. aprīlim un 10. oktobrim.

Vairāk informācijas par apmaiņas studijām SVU