Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Melburnas Universitāte
Pēdējās izmaiņas veiktas:
20.08.2015

Šis memorands regulē studentu apmaiņu starp universitātēm un ierobežo studentu skaitu līdz 2 pilna laika studentiem katru gadu, studijām uz semestri vai gadu.

Kandidātu izvēle sastāv no 2 posmiem - studentu atlase LU fakultātē un izvēlētā kandidāta apstiprinājums Melburnas Universitātē (MU). Piedāvātie studiju kursi MU

Kandidātam uz apmaiņas studijām jābūt vismaz bakalaura 2. kursa studentam, jādemonstrē ļoti labas sekmes līdzšinējās studijās un angļu valodas prasme. Atbilstība studijām MU 

Maģistrantūras studenti var pieteikties uz 6 mēnešu uzturēšanos MU pētījuma veikšanai. Lai pieteiktos, jābūt iepriekš nodibinātam kontaktam ar MU pasniedzēju vai pētnieku, par ko liecinātu abpusēji (maģistranta darba vadītājs LU un zinātniskais vadītājs MU) parakstīts apraksts, kā šis pētījums palīdzēs sasniegt studenta izvirzītos maģistra darba mērķus.

Studentam jābūt gatavam segt visas izmaksas saistītas ar uzturēšanos Melburnā (skat. izmaksas). Pamatojoties uz šo sadarbības līgumu, students ir atbrīvots no studiju maksas MU, pie noteikuma, ka viņš ir LU pilna laika students uz apmaiņas perioda laiku.

Par studiju iespējām vērsties LU Ārlietu departamentā
Pieteikšanās apmaiņas studijām MU rudens semestrī līdz 1. aprīlim, studijām pavasara semestrī – līdz 1. novembrim. Attiecīgi dokumentus (ieteikuma vēstuli no fakultātes dekāna un MU lapā nosauktos pieteikšanās dokumentus) iesniegt LU Ārlietu departamentā līdz 1. martam un 1. oktobrim.

Vairāk informācijas par apmaiņas studijām MU