Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Līdz 13. jūlijam turpinās pieteikšanās maģistra studiju programmām Latvijas Universitātē
Aija Pakalna, LU Komunikācijas un inovāciju departaments
13.07.2018.

Līdz 13. jūlijam studētgribētājiem vēl ir iespēja pieteikties studijām Latvijas Universitātes (LU) maģistra studiju programmās. Šajā periodā gaidīsim reflektantus personiski ierodamies LU savus pieteikumus izveidot un apstiprināt.

Pieteikšanās maģistra studiju programmām notiek līdz 13. jūlijam LU fakultātēs vai filiālēs to noteiktajā laikā un norādītajā vietā. Savukārt tie, kuri jau LU ir studējuši kādā no studiju programmām, var maģistra studijām pieteikties arī LU informatīvajā sistēmā (www.luis.lv) - tur pieteikšanās notiek līdz 12. jūlijam.

Augstākā līmeņa studiju programmu saraksts ar plašākiem aprakstiem pieejams šeit.

Iepazīsties ar Latvijas Universitātes studiju piedāvājumu!

Vēl tuvāk ar visām studiju programmām aicinām iepazīties LU specializētajā uzņemšanas mājaslapā gribustudet.lv.

LU jaunos studentus uzņems 13 fakultātēs, 8 reģionālajās filiālēs, 151 daudzpusīgā un kvalitatīvā studiju programmā. Izvēle studēt LU nozīmē iegūt izcilu un darba devēju vidū augsti novērtētu izglītību, attīstīt sevi un iegūt elastību darba tirgū, kas ļaus veiksmīgi darboties visdažādākajās jomās. LU piedāvā plašu studiju klāstu dabas, eksaktajās, humanitārajās un sociālajās zinātnēs.

LU nemainīgi ir Latvijas nacionālā un ietekmīgākā universitāte. Pēc studentu kopskaita tā patlaban ir arī Latvijā lielākā augstākās izglītības iestāde. LU studiju programmas ir Latvijas darba devēju vidū visaugstāk visnovērtētākās, bet LU studenti darba tirgū paši pieprasītākie - 93% iegūst darbu tūlīt pēc studiju beigšanas, turklāt 96% strādā labi atalgotu un interesantu darbu jau gada laikā pēc studijām.