Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

AKTUĀLI! Pieteikties studijām Latvijas Universitātē varēs arī reģionos – LU filiālēs
LU Komunikācijas un inovāciju departaments
27.06.2018.

Šogad Latvijas Universitātes reflektanti pieteikties un apstiprināt elektronisko pieteikumu studijām Latvijas Universitātē varēs ne tikai LU galvenajā ēkā Rīgā, bet arī astoņās LU filiālēs reģionos – Alūksnē, Bauskā, Cēsīs, Jēkabpilī, Kuldīgā, Madonā, Tukumā un Ventspilī.

Pašlaik portālā Latvija.lv līdz pat 10. jūlijam norisinās elektroniskā pieteikšanās studijām. Savukārt no 3. līdz 10. jūlijam reflektantam jāierodas LU vai kādā no pārējām vienotajā uzņemšanā iesaistītajām augstskolām personiski, lai savu elektronisko pieteikumu apstiprinātu klātienē.

Tātad šogad Universitāte sniedz jaunu iespēju - studijām pieteikties var arī tuvāk mājām, kādā no LU filiālēm. Pat, ja reflektants vēlas studēt Rīgā, pieteikties studijām klātienē un apstiprināt elektronisko pieteikumu viņš var arī LU filiālēs to norādītajos darbalaikos.  Vēršam uzmanību, ka 9. jūlijā valstī ir noteikta brīvdiena,- tāpēc uzņemšanas punkti nestrādās.

Tāpat pieteikties studijām klātienē un apstiprināt savu elektronisko pieteikumu varēs LU galvenajā ēkā Rīgā, Raiņa bulvārī 19, darbdienās no plkst. 9.00 līdz 18.00 un sestdien no plkst. 9.00 līdz 13.00.

Līdzi jāņem visi nepieciešamie dokumenti (vidējo izglītību apliecinošs dokuments, nepieciešamo centralizēto eksāmenu sertifikāti, personu apliecinošs dokuments, priekšrocību apliecinošs dokuments un reģistrācijas maksa 30 EUR (ja samaksa nav veikta elektroniskajā pieteikšanās sistēmā). Savukārt reģistrējoties filiālēs, aicinām samaksu veikt ar internetbankas starpniecību.

Vairāk informācijas par uzņemšanu skatīt ŠEIT.