Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Turpini iesākto!
Pēdējās izmaiņas veiktas:
05.06.2014

Lai palīdzētu sekmīgi atsākt studijas, LU portālā izveidota sadaļa "Turpini iesākto!", kurā sniegti ieteikumi, kā tieši Tev vislabāk turpināt studijas Latvijas Universtiātē.

Studijas pārtraukt vai atlikt studiju gala darba uzrakstīšanu cilvēki var dažādu iemeslu dēļ. Lēmums brīdi apstāties var būt arī kā pagaidu lēmums, kas dod iespēju un laiku  pārdomāt savas intereses, spējas un mērķus. Atsākt pārtrauktās studijas, sekmīgi iekļauties studiju ritmā un nokārtot pēdējās, iekavētās „astes”, tādejādi nonākot pie mērķa - augstākās izglītības ieguves- nekad nav par vēlu!

Atsākt studijas Latvijas Universitātē var arī tad, ja tās ir pārtrauktas citā augstskolā vai arī studiju pārtraukšanas iemesls ir bijusi izjūta, ka nav izvēlēts īstais studiju virziens vai programma.

Studiju atsākšana un veiksmīga to turpināšana dod pārliecību par savām spējām ietekmēt savu karjeras un dzīves virzību, palielina radošo enerģiju, kā arī sniedz gandarījumu par spējām novest līdz galam iesākto. Atsāktās studijas ļaus iziet no ikdienas rutīnas, atrast draugus un domubiedrus, izveidot jaunu sociālās sadarbības loku un uzlabos nākotnes izredzes darba tirgū.