2020. gada rudens semestris

Latvijas Universitātes viesprofesora Arne Karlsena .LU Mūžizglītības doktorantūras skolas "Cilvēka kapacitātes stiprināšana un mācīšanās dzīvei un darbam dažādību iekļaujošos kontekstos" (LU-DS-LLL) Padomes vadītāja, video-lekcija "Pētījumu tēmu kvalitāte un nozīmīgums Latvijas mūžizglītības kontekstā" piektdienā, 2020.gada 5.oktobrī no plkst.18.00 līdz plkst. 19.30 un sestdienā 10.oktobrī no plkst. 11.00 (Latvijas laiks) un tiešsaistes seminārs "Uz lietotāju orientēti starpdisciplināri pētījumu temati PhD izglītībā Latvijā" Arne Karlsena vadībā. L=2 st.; S= 2st.

Honkongas Izglītības universitātes asociētās profesores Margaritas Pavlovas, Latvijas Universitātes Mūžizglītības doktorantūras skolas "Cilvēka kapacitātes stiprināšana un mācīšanās dzīvei un darbam dažādību iekļaujošos kontekstos" (LU-DS-LLL) Padomes locekles, 'dzīvā' interaktīvā Zoom lekcija " 'Zaļo' prasmju attīstība 'zaļai' ekonomikai un sabiedrībai” 2020. gada 9. oktobrī no plkst. 18.00 līdz plkst. 19.30 Arne Karlsena vadībā. S=2 st.

Londonas Universitātes koledžas Izglītības institūta Emeritētās profesores un Mācīšanās iespēju dzīvē Ekonomikas un sociālo pētījumu centra Goda profesores, Latvijas Universitātes Mūžizglītības doktorantūras skolas "Cilvēka kapacitātes stiprināšana un mācīšanās dzīvei un darbam dažādību iekļaujošos kontekstos" (LU-DS-LLL) Padomes locekles Karen Evans 'dzīvā' Zoom lekcija "Mācīšanās darbā un tā laikā: darba un mācīšanās darbavietā pārdomāšana mainīgiem laikiem" piektdienā 2020. gada 16. oktobrī no plkst. 18.00 līdz plkst. 19.30 un ZOOM sesija sestdienā 17.oktobrī no plkst. 11.00 Irinas Maslo vadībā. L=2 st.; S=2 st.

Universitātes Albānijā, Ņujorkā, profesora Ārona Benavota, Latvijas Universitātes Mūžizglītības doktorantūras skolas "Cilvēka kapacitātes stiprināšana un mācīšanās dzīvei un darbam dažādību iekļaujošos kontekstos" (LU-DS-LLL) Padomes locekļa, tiešsaistes seminārs "Izglītības un mācīšanās mērvienības, novērtēšana un monitorings” 2020. gada 23. oktobrī no plkst. 19.00 līdz plkst. 21.00 Arne Karlsena vadībā. S=2 st.

Latvijas Universitātes viesprofesora Arne Karlsena, LU Mūžizglītības doktorantūras skolas "Cilvēka kapacitātes stiprināšana un mācīšanās dzīvei un darbam dažādību iekļaujošos kontekstos” (LU-DS-LLL) Padomes vadītāja, tiešsaistes seminārs "Praktizējoši pētnieki - teorijas attīstīšana no prakses" piektdienā, 2020.gad 30.oktobrī no plkst.18.00 līdz plkst. 19.30 (Latvijas laiks) Arne Karlsena vadībā. S=2st.

Universitātes Albānijā, Ņujorkā, profesora Ārona Benavota, Latvijas Universitātes Mūžizglītības doktorantūras skolas "Cilvēka kapacitātes stiprināšana un mācīšanās dzīvei un darbam dažādību iekļaujošos kontekstos" (LU-DS-LLL) Padomes locekļa, tiešsaistes seminārs “Mūžizglītība un ilgtspējīgas attīstības mērķi: iespējas, pretrunas un izaicinājumi” 2020. gada 6. novembrī no plkst. 18.00 līdz plkst. 19.35 Arne Karlsena vadībā. S=2 st.

Londonas Universitātes koledžas Izglītības institūta Emeritētās profesores un Mācīšanās iespēju dzīvē Ekonomikas un sociālo pētījumu centra Goda profesores, Latvijas Universitātes Mūžizglītības doktorantūras skolas "Cilvēka kapacitātes stiprināšana un mācīšanās dzīvei un darbam dažādību iekļaujošos kontekstos" (LU-DS-LLL) Padomes locekles Karen Evans 'dzīvā' Zoom lekcija "Absolventu atbalstīšana pārejas posmā: zināšanu ieviešana darbā" piektdienā 2020. gada 27. novembrī no plkst. 18.00 līdz plkst. 19.30 un ZOOM sesija sestdienā 28. novembrī no plkst. 11.00 Irinas Maslo vadībā. L=2 st.; S=2 st.

Virtuāls seminārs (P = 4), kurā uzmanība tiek koncentrēta uz PhD pētījumu: Kas? Kāpēc? Kā? izstrādājusi Latvijas Universitātes asociētā viesprofesore Elīna Maslo,- sestdien, 2020. gada 24. oktobrī plkst. 11.00, vadīs Irina Maslo, un 4. decembrī no plkst. 18.00 līdz plkst.20.00, kam sekos tiešsaistes sesija sestdien 5. decembrī no plkst. 11.00, vadīs Irina Maslo un virtuāls seminārs (P = 4) par video un audio datu atlases ētiku, kuru izstrādāja Tallinas Universitātes vecākā pētniece Kai Pata, Latvijas Universitātes Mūžizglītības doktorantūras skolas "Cilvēka kapacitātes stiprināšana un mācīšanās dzīvei un darbam dažādību iekļaujošos kontekstos" (LU-DS-LLL) Padomes locekle un datu datorizētu analīzi, ko izstrādāja Tībingenes Eberharda Kārļa Universitātes emeritētais profesors Ginther Ludwig Huber un vadošie pētnieki Manuels J. Gonzales Fernandezs, Latvijas Universitāte, Latvijas Universitātes Mūžizglītības doktorantūras skolas "Cilvēka kapacitātes stiprināšana un mācīšanās dzīvei un darbam dažādību iekļaujošos kontekstos" (LU-DS-LLL) Padomes loceklis (Lw = 6) 11. decembrī no plkst.18.00-19.30, kam sekos Zoom sesija sestdien 12. decembrī no plkst.11.00 (pēc Latvijas laika), kuru vadīs vadošie pētnieki Manuels J. Gonzales Fernandez, Tamāra Pīgozne un Irina Maslo.