Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Jauno uzņēmēju universitāte
Pēdējās izmaiņas veiktas:
07.01.2014

Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultāte (LU EVF) 2013. gadā aizsāka jaunu ievadlekciju ciklu vidusskolēniem – Jauno uzņēmēju universitāti (JUU) -, kurā pēdējo klašu audzēkņi praktiski varēs iepazīties ar uzņēmējdarbības pamatsoļiem no biznesa idejas ģenerēšanas līdz pat produkta vai pakalpojuma ieviešanai tirgū.

Nodarbību laikā vidusskolēniem būs iespēja klausīties lekcijas par dažādiem ar uzņēmējdarbību saistītiem jautājumiem, kā arī izzināt ar produkta izveidi un pārdošanu saistītus jautājumus no EVF pasniedzējiem, kā arī nozares speciālistiem, turklāt lekcijas tiks papildinātas ar daudzveidīgām praktiskām nodarbībām.

Septiņu bezmaksas nodarbību cikls tiks uzsākts 2014. gada 8. februārī un ilgs līdz 22. martam. Septiņu sestdienu laikā jaunajiem uzņēmējiem būs iespēja ne tikai padziļināt zināšanas uzņēmējdarbības pamatos, bet arī iegūt vērtīgas priekšrocības, uzsākot studijas LU EVF jau šoruden.  

Jauno uzņēmēju universitātes dalībnieki visu nodarbību laikā vāks punktus un sacentīsies par labākā uzņēmēja titulu. Labākais jaunais uzņēmējs balvā saņems 30% studiju maksas atlaidi pirmajam studiju gadam, divi otrās vietas ieguvēji - 20% studiju maksas atlaidi, savukārt trīs trešās vietas ieguvēji saņems 10% atlaidi pirmajam studiju gadam. Tie dalībnieki, kas cītīgi būs apmeklējuši visas nodarbības varēs saņemt 5% mācību maksas atlaidi pirmajam studiju gadam.

Vairāk informācijas par nodarbībām un pieteikšanās pa e-pastu evfinfo@lu.lv . Tālrunis 67034776.

Atsauksmes

Mārtiņš Vāns

Ļoti patika nodarbības. Pieteicos, jo gribēju zināt par visiem 100% vai uzņēmējdarbība ir mans lauciņš un vai mani tas interesē! Liels prieks par to, ka šīs nebija parastas lekcijas ar pasniedzējiem, bet arī ar pieaicinātiem nozares speciālistiem, kuri strādā, kuriem ir pieredze un kuri var padalīties ar zināšanām. Šādas nodarbības ļoti labi noder tiem, kuri grib saprast vai mācīties attiecīgajā augstskolā vai nē. Un, protams, uzzināt kaut ko jaunu. Paldies JUU, bija super!

Māris Krastiņš, STUDIO 8 Valdes priekšsēdētājs

JUU piedalīties sanāca pavisam nejauši. Ņemot vērā to, ka šajā periodā ļoti aktīvi iesaistījos dažādos uzņēmējiem organizētos pasākumos un tikšanās, saņēmu zvanu no draudzenes, kas ieminējās tieši par šo pasākumu. Vēlāk pēc sarunas ar LU BI vadītāju Miku uzzināju konkrētāk, kas šis ir par pasākumu un tad jau arī pieteicos.

Pieteicos principā tāpēc, ka domāju, ka iegūšu gan jaunas zināšanas, paziņas, pozitīvas emocijas. LUU noslēgumā izrādījās, ka tiešām tā arī bijis un noteikti esmu ko vērtīgu gan spējis dot, gan saņemt. Lieliski, pozitīvi cilvēki gan dalībnieki, gan pasniedzēji! Labprāt pateiktu paldies vēlreiz ikvienam, kas organizējis šo pasākumu!

Domāju stāties tieši LU EVF, un otrā vieta un 20% atlaide pirmajam mācību gadam lieti noderēs.

Kārlis Timbars

Par JUU uzzināju izstādē Skola 2013. Pats neesmu rīdzinieks, bet vienalga atradu iespēju kā šīs piecas nedēļas būt Rīgā, lai apmeklētu JUU. Paldies organizatoriem, lektoriem un paldies dalībniekiem, pasākums vienkārši super + esmu izdomājis, kur studēt pēc 12. klases.