Ja tu esi mērķtiecīgs jaunietis, kam interesē daba un rūp apkārtējā vide, tev patīk radoši un aktīvi pavadīt brīvo laiku – pievienojies „Vides akadēmijas” kursantiem, kur varēsi iegūt zināšanas un izpratni par vidi, vides aizsardzības nepieciešamību! Gaidām tieši tevi jauno vides zinātnieku skolas „Vides akadēmija” organizētajās nodarbībās un olimpiādē un iegūsti iespēju studēt par brīvu Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē Akadēmiskā centra Dabas mājā.

 

“Vides akadēmija” ir jauno vides zinātnieku skola – olimpiāde, kuru organizē Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte. „Vides akadēmijā" var piedalīties visi Latvijas vidusskolu 10.–12. klašu skolēni, kuri padziļināti interesējas par vides zinātni, vides aizsardzības jautājumiem ilgtspējīgas attīstības kontekstā. Nodarbības notiek reizi mēnesī no novembra līdz maijam, sestdienās no plkst. 12.00 līdz 16.00 Latvijas Universitātes Akadēmiskā centra Dabas mājā, Jelgavas ielā 1. Nodarbības ir bez maksas!

 

Katra nodarbība ir veltīta kādai no vides aizsardzības tēmām, piemēram: dabas aizsardzība, vides piesārņojums, klimata izmaiņas un sekas, vides filozofija, ilgtspējīga attīstība, resursu izmantošana, ainavas daudzveidība un tās izmaiņas u.c.. Tajās piedalās fakultātes pasniedzēji un viesi no vides aizsardzības institūcijām, pašvaldībām, uzņēmumiem. Tev būs iespēja aktīvā un interesantā veidā uzzināt daudz jauna!

 

Pēc nodarbībām skolēni prezentē savas zināšanas „Zaļajā testā", krājot punktus mācību gada laikā, labāko testu trīs īpašnieki iegūs iespēju studēt bakalaura studiju programmā LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē par brīvu. Ja tu jau domā par studijām Latvijas Universitātē, tad šī tev ir lieliska iespēja uzzināt vairāk par studijām, nākamajām darba iespējām un iepazīt Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāti.

Pilnu nodarbību grafiku un tēmas skaties fakultātes mājas lapā!

Kontakti:

Zane Kasparinska, Jauno vides zinātnieku skolas “Vides akadēmija” vadītāja,
Adrese: LU Akadēmiskā centra Dabas māja, Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte, 301. telpa, Jelgavas iela 1, Rīga (Torņkalns).

Kontakttālrunis: +371 29122248.

E-pasts: vides.akademija@lu.lv