Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Novadu spēles
Pēdējās izmaiņas veiktas:
10.11.2016

Vidusskolēn! 2017. gada Novadu spēļu sezona ir klāt!

Aicinām Tevi uz Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes organizēto pasākumu - „Novadu spēlēm”.

„Novadu spēles” ir komandu spēle, kuras laikā Tu satiksies ar citu novadu jauniešiem un kopīgā komandu spēlē varēsi izvērtēt sava novada attīstības iespējas, salīdzināt tās ar citu novadu jauniešu redzējumu un kopīgi diskutēt par jauniešu iespējām un lomu sava reģiona un Latvijas nākotnes veidošanā.

Spēlē piedalās novadu komandas (5-8 skolēni), kas skolotāja-konsultanta vadībā sagatavo mājasdarbus – uz pētījumiem balstītus ziņojumus  un piedalās erudīcijas konkursā par reģionālās attīstības jautājumiem. Šī gada „Novadu spēļu” tēma – Uzņēmējdarbība manā novadā: iespējas un izaicinājumi”.

Lai sekmīgi piedalītos spēlē, ieteicams ne tikai iepazīties ar zinātnisko literatūru, izanalizēt statistikas datus, bet arī veikt nelielus pētījumus savā novadā (iedzīvotāju aptauju vai intervijas ar dažādu sociālo grupu pārstāvjiem u.tml.).

Spēles gaitā Tev būs iespēja ne tikai iepazīt jauniešus no citiem reģioniem, satikt domubiedrus, un piedalīties erudīcijas spēlē un sevi izpaust radoši, bet Tu varēsi arī daudz jauna uzzināt par sociologa profesiju un pētījumiem par reģionu attīstību, iepazīties ar Sociālo zinātņu fakultāti, tās studentiem un mācībspēkiem.

Līdz 2017. gada 15.februārim, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu, skolu komandas var pieteikties „Novadu spēlēm”. Darbu iesniegšana līdz 2017.gada 15.martam. Gaidīsim Tevi mūsu fakultātē 2017. gada 7.aprīlī uz „Novadu spēlēm”! Līdzi ņem draugus, labu garastāvokli, patriotismu un svaigas idejas! Katra cilvēka balss ir svarīga Latvijas nākotnei, sevišķi jauniešu redzējums un viedoklis!

Nolikums