Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Studentiem
Pēdējās izmaiņas veiktas:
31.01.2017

Latvijas Universitātes (LU) Studentu servisu departaments no 2017. gada 3. līdz 7. aprīlim rīko pasākumu „Studenta kurpēs”, kura laikā 10.-12. klašu skolēni no visas Latvijas klātienē pārliecinās, ka tieši MŪSU UNIVERSITĀTE ir labākā studiju izvēle. „Studenta kurpēs” organizatori ļoti aicina tevi uzņemties „šefību” pār kādu no skolēniem. Būsim pateicīgi, ja atradīsi iespēju palīdzēt kādam no viņiem iepazīt LU un studiju vidi.

2016. gadā „Studenta kurpēs” piedalījās 465 skolēni un 221 students.
Studenta reģistrēšanās pasākumam "Studenta kurpēs" 2017. gadā notiek no 6. februāra līdz 13. martam.

NB!

  • Piesakoties lūdzam iepazīties ar nolikumu par pasākuma organizēšanu un, veidojot pieteikumu, precīzi aizpildīt sadaļu par nodarbību plānojumu.
  • Veidojot pieteikumu, iesakām izvēlēties dienu,  kurā skolēns varētu apmeklēt vairākas lekcijas.

Pieredze:

Pasākums „Studenta kurpes” ir lieliska iespēja vidusskolēniem iepazīties ar iecerēto studiju vidi un fakultāti, kā arī uzzināt, ko īsti piedāvā izvēlētā programma vai gluži otrādi - iepazīt jaunu un vēl neapzinātu iespējamo studēšanas vietu no studenta skatupunkta. Par šo projektu vēl kā vidusskolēns uzzināju pavisam nejauši no jau studijas uzsākušajiem draugiem. Sekojot līdzi savam ‘’studentam’’, uzzināju daudz jauna par izvēlēto studiju programmu, mācību priekšmetiem un atmosfēru fakultātē. Tā kā jau laicīgi biju veikusi izvēli, kur studēt, fakultātē nebiju pirmo reizi, taču, iepazīstoties tieši ar studentiem un uzklausot to viedokli par mācībām, tikai nostiprināju savu pārliecību, ka šī būs mana īstā studiju vieta. Jau kļūstot par studentu, zināju, ka pieteikšos „Studenta kurpēm”, jo gribu radīt arī citos interesi par fakultāti un, iespējams, palīdzēt kādam vidusskolēnam saprast, kurā studiju programmā viņš jūtas vislabāk. Jaunajā mācību gadā, gaitenī pamanot vēl tikai pirms pus gada iepazīto vidusskolēnu, nu jau īsta studenta ādā, protams, ir prieks, ka ar mani pavadītā diena, šķiet, nav bijusi veltīga. Joprojām uzturu kontaktus ar savu ‘’vidusskolēnu’’, dažu brīdi pastāstot, kā izturēties pie kāda pasniedzēja vai kā citādi atbalstot mācību jomā.

Baiba, Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte

Ja tev rodas kādi jautājumi – zvani vai raksti:
E-pasts:  studentakurpes@lu.lv
Tālrunis: 67034444