Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Sveiks skolēn, topošais student!
Pēdējās izmaiņas veiktas:
31.01.2017

Latvijas Universitāte no 2017. gada 3. līdz 7. aprīlim piedāvā pasākumu topošajiem studentiem „Studenta kurpēs”.

Akcija ļauj vienu dienu iejusties kāda LU studenta ādā un piedalīties studiju procesā Latvijas Universitātē: lekcijās, semināros, laboratorijas un praktiskajos darbos. Tā ir iespēja iepazīties ar Universitātes studiju programmu saturu un studiju procesu, kas palīdzētu pieņemt motivētu lēmumu tālākās izglītības izvēlē. Piedaloties šajā pasākumā, Tev jau laikus būs iespēja iepazīt studiju dzīvi un ar to saistītās aktivitātes. Tā ir iespēja izzināt, ko nozīmē studijas konkrētajā programmā, kas tajās ir svarīgākais, kādi ir mācībspēki un kādas papildu iespējas var apgūt Latvijas Universitātē.

Skolēna reģistrēšanās E – mācību vidē skolas.lu.lv un pasākumam "Studenta kurpēs" 2017. gadā notiek no 23. februāra līdz 15. martam.

Skolēna reģistrēšanās E-mācību vidē skolas.lu.lv un pieteikšanās pasākumam

Skolēniem, kuriem ir piešķirts Latvijas Universitātes E-mācību vides lietotājvārds un parole, pieslēdzas skolas.lu.lv vietnei, izmantojot savu lietotājvārdu, paroli šeit.

Skolēniem, kuriem nav piešķirts Latvijas Universitātes E-mācību vides lietotājvārds un parole, ir iespēja pašiem piereģistrēties skolas.lu.lv vietnē. Pārlūkprogrammā ir jāatver tīmekļa adrese un reģistrācijas veidlapā jāievada dati par sevi. Lai izveidotu skolas.lu.lv kontu, ir nepieciešams norādīt e-pastu, uz kuru tiks nosūtīta konta aktivizēšanas tīmekļa saite, kas ir jāatver pārlūkprogrammā.

Informācija: studentakurpes@lu.lvlu@lu.lv, tel.nr. 67034444

Informāciju par pasākuma dienu katram dalībniekam tiks izsūtīta personīgi uz e-pastu pēc šī gada 22. marta.

-----

Video pamācība

Video pamācību aicinām skatīties pa visu ekrānu augstākajā pieejamajā kvalitātē.