Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Sveiks skolēn, topošais student!
Pēdējās izmaiņas veiktas:
05.02.2018

Latvijas Universitāte no 2018. gada 9. līdz 13. aprīlim piedāvā pasākumu topošajiem studentiem „Studenta kurpēs”.

Akcija ļauj vienu dienu iejusties kāda LU studenta ādā un piedalīties studiju procesā Latvijas Universitātē: lekcijās, semināros, laboratorijas un praktiskajos darbos. Tā ir iespēja iepazīties ar Universitātes studiju programmu saturu un studiju procesu, kas palīdzētu pieņemt motivētu lēmumu tālākās izglītības izvēlē.

Skolēna reģistrēšanās E – mācību vidē skolas.lu.lv un pasākumam "Studenta kurpēs" 2018. gadā notiek no 26. februāra līdz 25. martam.

Skolēniem, kuriem ir piešķirts Latvijas Universitātes E-mācību vides lietotājvārds un parole, pieslēdzas skolas.lu.lv vietnei, izmantojot savu lietotājvārdu, paroli šeit.

Skolēniem, kuriem nav piešķirts Latvijas Universitātes E-mācību vides lietotājvārds un parole, ir iespēja pašiem piereģistrēties skolas.lu.lv vietnē. Pārlūkprogrammā ir jāatver tīmekļa adrese un reģistrācijas veidlapā jāievada dati par sevi. Lai izveidotu skolas.lu.lv kontu, ir nepieciešams norādīt e-pastu, uz kuru tiks nosūtīta konta aktivizēšanas tīmekļa saite, kas ir jāatver pārlūkprogrammā.

Skolēnam pašam jāizvēlas studiju programma, diena un students, kuram vēlas sekot!

Informācija: studentakurpes@lu.lv,  studijas@lu.lv, tel.nr. 67034444

Informāciju par pasākuma dienu katram dalībniekam tiks izsūtīta personīgi uz e-pastu pēc šī gada 28. marta.

-----

Video pamācība

Video pamācību aicinām skatīties pa visu ekrānu augstākajā pieejamajā kvalitātē.