Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Studenta vai skolēna reģistrācija pasākuma „Studenta kurpēs” modulī
Pēdējās izmaiņas veiktas:
05.02.2018

1. Reģistrēšanās iespējai pasākuma "Studenta kurpes" modulī, ir jābūt derīgam lietotājvārdam un parolei, ar kuru pieslēgties e-mācību vietnei skolas.lu.lv.

Latvijas Universitātes studentiem jāizmanto lietotājvārds, parole, ar kuru pieslēdzas vietnei http://luis.lu.lv.

Skolēniem, kuriem nav lietotājvārds, parole, ar kuru pieslēgties e-mācību vietnei skolas.lu.lv, jāveic lietotāja konta izveidošana lapā skolas.lu.lv/login/signup.php . Pēc reģistrācijas formas aizpildes, būs jāapstiprina reģistrācija, izmantojot nosūtīto saiti uz reģistrācijas formā norādīto e-pastu.

2. Kad ir zināms lietotājvārds, parole, ar kuru pieslēgties vietnei skolas.lu.lv, interneta pārlūkprogrammā jāatver lapa skolas.lu.lv/mod/lustudkurpes/view.php. Ja neesat vēl pieslēdzies vietnei skolas.lu.lv, tiks prasīts ievadīt lietotājvārdu, paroli.

3. Pirmo reizi atverot lapu, ar adresi https://skolas.lu.lv/mod/lustudkurpes/view.php?id=50091, redzēsiet uzrakstu

"Pašreģistrācija. Reģistrācijas atslēga nav nepieciešama.":

Jānoklikšķina uz pogas "Reģistrēt mani".

4. Tiek parādīts pasākuma nolikums. Aicinām ar to iepazīties. Lai turpinātu reģistrāciju, jānoklikšķina uz pogas "Piekrītu noteikumiem".

5. Tiek parādīts paziņojums, ka uz lietotāja e-pastu tika nosūtīta tīmekļa saite, kura ir jāatver pārlūkprogrammā, lai apstiprinātu savu e-pasta adresi un dalību pasākuma "Studenta kurpēs 2018" modulī.

5. Pēc nosūtītās tīmekļa saites atvēršanas pārlūkprogrammā, lietotājs ieraudzīs paziņojumu par veiksmīgu e-pasta apstiprināšanu. Noklikšķinot uz pogas "Tālāk", students vai skolēns nokļūst pasākuma ”Studenta kurpēs” moduļa lapā, kurā jāievada papildus dati par sevi. Kad dati aizpildīti, sistēmas lietotāja reģistrācija ir pabeigta. Nākamais solis studentiem ir piedāvājumu veidošana, skolēniem - pieteikumu veidošana.