Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
LU izstādē "Skola"
Pēdējās izmaiņas veiktas:
05.03.2018

No 23. līdz 25. februārim Latvijas Universitāte (LU) piedalījās ikgadējā izglītības izstādē “Skola 2018”. LU izstādē izcēlās ar lielāko stendu, nākamajiem studentiem un citiem interesentiem piedāvājot izzināt plašās studiju iespējas 13 Universitātes fakultātēs un 8 reģionālajās filiālēs, kā arī izbaudīt vairākas piedāvātās izklaides iespējas.

No 23. līdz 25. februārim Latvijas Universitāte (LU) piedalījās ikgadējā izglītības izstādē “Skola 2018”. LU izstādē izcēlās ar lielāko stendu, nākamajiem studentiem un citiem interesentiem piedāvājot izzināt plašās studiju iespējas 13 Universitātes fakultātēs un 8 reģionālajās filiālēs, kā arī izbaudīt vairākas piedāvātās izklaides iespējas.

Viens no jaunumiem LU stendā bija apmeklētāju atpūtas zona - tajā mīkstos sēžamajos bija iespēja nesteidzīgā atmosfērā iedvesmoties no interesanta satura priekšnesumiem, piedalīties konkursos un izmantot mobilo ierīču uzlādes iespējas.

Visplašāk studētgribētāji izmantoja iespēju ar Universitātes telpām un vidi iepazīties virtuāli - izmantojot 3D brilles. Speciāli izstādei “Skola 2018” tika izveidota virtuāla 3D spēle, kurā dalībniekiem, izpildot dažādus uzdevumus, bija iespēja pārvietoties pa LU telpām, tajā skaitā LU simbolu – Lielo aulu. Tāpat jauniešiem bija iespēja virtuāli iepazīt sevi un uzzināt savu, iespējams, nākotnes profesiju, aizpildot testu “Pastudē sevi!”.

Tāpat pavisam ekskluzīva bija iespēja izstādes apmeklētājiem doties bezmaksas ekskursijās uz moderno LU Akadēmiskā centra Dabas māju Torņakalnā. Ceļš turp ar autobusu, neliela ekskursija un ceļš atpakaļ izstādes dalībniekiem aizņēma aptuveni stundu, taču sniedza plašu emociju un iespaidu devu. Turklāt ekskursijās apmeklētājus pavadīja LU vēstneši – studenti, kuri ciena LU, un zina, kā skolēniem studiju procesu vislabāk izklāstīt.

Bez visa iepriekš minētā LU parūpējās par vēl kādu lielisku iespēju – konkursu ar iespēju laimēt velosipēdu -, ko piedāvāja sadarbībā ar vadošo sporta preču veikalu tīklu Latvijā “Sportland”. Visu triju dienu garumā ikviens izstādes apmeklētājs varēja aizpildīt akcijas dalībnieka karti, bet izstādes noslēgumā tika izlozēts laimīgais – Ance Pakalne -, kura uz savām pirmajām lekcijām dosies ar stilīgu velosipēdu!

Izstādi "Skola 2018" šogad apmeklēja rekordliels skaits jauniešu no dažādām Latvijas skolām. Viņu vērtējums par LU bija ļoti pozitīvs – viņi to vērtēja kā augstskolu ar augstu reputāciju un uzsvēra, ka LU piedāvā labu studiju kvalitāti.

 

 

 

Samanta no Elejas vidusskolas interesējās par LU Sociālo zinātņu fakultātes piedāvāto studiju programmu “Komunikācijas zinātne”, jo viņai interesē mediju studijas. Šobrīd Samanta mācās 12. klasē un cer nākošgad uzsākt studijas tieši LU. Vislabāk meitenei padodas tādi mācību priekšmeti kā kulturoloģija, literatūra un sports. Par LU viņa ir dzirdējusi labas atsauksmes no draugiem, tieši tāpēc viņai interesē šī augstskola.

 

 

 

Iļja uz izstādi “Skola 2018” ieradies no Liepājas 12. vidusskolas. Puisis kopā ar mammu ilgu laiku uzkavējās pie LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes stenda, interesējās arī par LU Datorikas fakultātes piedāvātajām studijām. Skolā patīk un padodas ģeogrāfija. Iļja grib studēt LU, jo augstskolai ir laba reputācija un Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte šķiet ļoti interesanta un saistoša.

 

Izstāde, kā ierasts, notika starptautiskajā izstāžu centrā “Ķīpsala” Ķīpsalas ielā 8, Rīgā.