Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Uzņemšanas grafiks fakultātēs
Pēdējās izmaiņas veiktas:
04.07.2018.

* Ārpuskonkursa reģistrācijai maģistra studiju programmās var pieteikties 2017./2018. akadēmiskā gada LU absolventi saskaņā ar uzņemšanas nosacījumiem attiecīgajā maģistra studiju programmā. Personām, kuras ieguvušas tiesības pretendēt uz ārpuskonkursa reģistrāciju, tiek nodrošinātas budžeta studiju vietas 50% apjomā no studiju programmā paredzētā budžeta studiju vietu skaita. Gadījumos, ja pretendentu skaits ir lielāks par ārpuskonkursa reģistrācijai nodrošināto budžeta studiju vietu skaitu, notiek konkurss, ņemot vērā vidējo svērto atzīmi (60%) un noslēguma pārbaudījumu kopējo atzīmi (40%) iepriekšējās studijās. Reflektanti, kuri neiegūst tiesības uz ārpuskonkursa reģistrāciju, drīkst pretendēt uz studiju vietu uzņemšanā kopējā kārtībā.

Rezultāti par tiesībām uz ārpuskonkursa reģistrāciju tiek paziņoti 10.07.

Programma                                                                 

Pieteikšanās (dokumentu iesniegšana)

Iestājpārbaudījums

Rezultātu paziņošana
Rezultātus iespējams uzzināt arī LU Informatīvajā sistēmā (www.luis.lv)

Reģistrācija
(reģistrēties iespējams pēc iestājpārbaudījumu rezultātu paziņošanas)

Datums

Laiks

Vieta

Datums

Laiks

Vieta

Bioloģijas fakultāte

Bioloģija, MSP

2.07.-13.07. (izņemot 9.07.)

Darba dienās
10.00 - 15.00

Jelgavas ielā 1,
501. telpa

16.07. plkst.10.00
Jelgavas ielā 1, 545. telpa

16.07. no plkst. 12.00
Jelgavas ielā 1

16.07. - 20.07

P. 12.00 - 16.00

O., T., C. 9.30 - 15.00

Pk. 9.30 - 12.00

Jelgavas ielā 1,
501. telpa

Uzturzinātne, MSP

16.07. plkst.12.00
Jelgavas ielā 1, 545. telpa

16.07. no plkst. 14.00
Jelgavas ielā 1

P. 14.00 - 16.00

O., T., C. 9.30 - 15.00

Pk. 9.30 - 12.00

Datorikas  fakultāte

Datorzinātnes, MSP

02.07. - 13.07. (izņemot 9.07.)

*Ārpuskonkursa reģistrācijai:
02.07.-06.07.

Pr., T., Pk.: 9.00-12.00
O., C.: 13.00-16.30

Raiņa bulv. 29,
411. telpa

__

16.07. plkst. 10.00
Raiņa bulv. 29, 411. telpā

Vispārējā reģistrācija:
16.07.-20.07.

*Ārpuskonkursa reģistrācija:
10.07.-20.07.

T., Pk.: 9.00-12.00
O., C.: 13.00-16.30

16.07. 10.30-12.00

Raiņa bulv. 29,
411. telpa

Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte

Ekonomika, MSP

02.07. - 13.07. (izņemot 9.07.)

*Ārpuskonkursa reģistrācijai
no 02.07. - 06.07.

Pr., O., T., C.: 15.00-19.00
Pk.: 10.00-14.00

Aspazijas bulv. 5.,
324.telpa

16.07. plkst.11.00
Aspazijas bulv. 5, 306.auditorija

16.07. pēc iestājpārbaudījuma
Aspazijas bulv. 5, 324. telpa

Vispārējā reģistrācija:
16.07. - 20.07.

*Ārpuskonkursa reģistrācija:

10.07.-20.07.plkst. 12.00

Pr., T., C.: 14.00-19.00
O. 10.00-19.00
Pk.: 10.00-14.00

Aspazijas bulv. 5 324.telpa

Vadības zinības, MSP

16.07., plkst. 10.00
Aspazijas bulv. 5, 305.telpa

16.07. pēc iestājpārbaudījuma
Aspazijas bulv. 5, 324. telpa

Vispārējā reģistrācija:
16.07. - 20.07.

*Ārpuskonkursa reģistrācija:

10.07.-20.07.plkst. 12.00

Starptautiskās attiecības (ekonomika), MSP

02.07. - 13.07. (izņemot 9.07.)

16.07. plkst. 11.00
Aspazijas bulv. 5, 407.telpa

16.07. pēc iestājpārbaudījuma
Aspazijas bulv. 5, 324. telpa

16.07. - 20.07.

Eiropas studijas, MSP

16.07. plkst. 12.30
Aspazijas bulv. 5, 409. telpa

16.07. pēc iestājpārbaudījuma
Aspazijas bulv. 5, 324. telpa

16.07. - 20.07.

Starptautiskais bizness, PMSP

16.07. plkst. 11.00
Aspazijas bulv. 5, 407.telpa

16.07. pēc iestājpārbaudījuma
Aspazijas bulv. 5, 324. telpa

16.07. - 20.07.

Finanšu ekonomika, PMSP

16.07. plkst. 12.00
Aspazijas bulv. 5, 305. telpa

16.07. pēc iestājpārbaudījuma
Aspazijas bulv. 5, 324. telpa

16.07. - 20.07.

Grāmatvedība un audits, PMSP

16.07. plkst.10.00
Aspazijas bulv. 5, 412. telpa

16.07. pēc iestājpārbaudījuma
Aspazijas bulv. 5, 324. telpa

16.07. - 20.07.

Sabiedrības vadība, MSP

16.07. plkst.11.00
Aspazijas bulv. 5, 404. telpa

16.07. pēc iestājpārbaudījuma
Aspazijas bulv. 5, 324. telpa

16.07. - 20.07.

Projektu vadīšana, PMSP

__

16.07. pēc iestājpārbaudījuma
Aspazijas bulv. 5, 324. telpa

16.07. - 20.07.

Fizikas un matemātikas fakultāte

Fizika, MSP

03.07.
04.07.
12.07.
13.07.

03.07. 11.00-14.00
04.07. 15.00 - 18.00
12.07. 11.00 - 14.00
13.07. 11.00 - 13.00

Zeļļu ielā 25,
102. telpa

_

16.07. plkst.13.00
Zeļļu ielā 25, informācijas stends pie dekanāta

16.07.
19.07.
20.07.

16.07. 14.00-18.00
19.07. 11.00-14.00
20.07. 11.00-13.00

Zeļļu ielā 25,
102. telpa

Matemātika, MSP

_

Optometrija, PMSP

12.07.
13.07.

12.07. 9.00-17.00
13.07. 9.00-12.00.

Jelgavas ielā 1,
430. telpa

_

16.07. plkst. 13.00
Jelgavas ielā 1, informācijas stends 4. stāvā un 430. kabinetā

16.07.
17.07.
20.07.

16.07. 13.00 - 17.00
17.07. 9.00-17.00
20.07. 9.00-12.00

Jelgavas ielā 1,
430. telpa

Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte

Ģeogrāfija, MSP

02.07.-13.07. (izņemot 9.07.)

*Ārpuskonkursa reģistrācijai
02.07. - 06.07.

02.07.  10.00-13.00
03.07. 14.00-17.00
04.07. 
10.00-13.00
05.07. 14.00-17.00
06.07. 10.00-13.00
 
10.07. 14.00-17.00
11.07.
10.00-13.00
12.07. 14.00-17.00
13.07.
10.00-13.00  

Jelgavas ielā 1
224.kab.

18.07. plkst. 10.00
Jelgavas ielā 1; 334. kab.

18.07. pēc iestājpārbaudījuma

Vispārējā reģistrācija:
16.07. - 20.07.

*Ārpuskonkursa reģistrācija:
10.07.-20.07.

10.07. 14.00-17.00
11.07. 10.00-13.00
12.07. 14.00-17.00
13.07. 10.00-13.00

16.07. 9.00-13.00
17.07.  13.00-17.00
18.07.
9.00-13.00
19.07.
13.00-17.00
20.07.
9.00-13.00

10.07. - 13.07.
Jelgavas ielā 1
224.kab.

16.07. - 20.07.
Jelgavas ielā 1
301.kab.

Ģeoloģija, MSP

18.07. plkst. 13.00
Jelgavas ielā 1; 334. kab.

18.07. pēc iestājpārbaudījuma

Vides zinātne, MSP

16.07. plkst. 10.00
Jelgavas ielā 1; 334. kab.

16.07. pēc iestājpārbaudījuma

Telpiskās attīstības
plānošana, PMSP

02.07.-13.07. (izņemot 9.07.)

17.07. plkst. 9.00
Jelgavas ielā 1; 334. aud.

17.07. pēc iestājpārbaudījuma

Humanitāro zinātņu fakultāte

Klasiskā filoloģija, MSP

02.07. - 13.07. (izņemot 9.07.)


*Ārpuskonkursa reģistrācijai:

02.07. - 06.07.

02.07. 12.00-16.00
03.07. 9.00-15.00
04.07. 10.00-16.00
05.07. 12.00-18.00
06.07. 9.00-12.00

10.07. 9.00-15.00
11.07. 10.00-16.00
12.07. 9.00-15.00
13.07. 9.00-12.00

Visvalža iela 4a,
329A. telpā

__

16.07. plkst. 12.00
Visvalža ielā 4a
2./3./4. stāvā informācijas stendā

Vispārējā reģistrācija:
16.07. - 20.07.


*Ārpuskonkursa reģistrācija:
10.07. - 20.07.

10.07. 12.00-16.00
11.07.
9.00-15.00
12.07.
10.00-16.00
13.07.
9.00-15.00

16.07.
12.00-18.00
17.07.
9.00-16.00
18.07.
9.00 - 17.00
19.07. 10.00 - 18.00
20.07. 9.00 - 12.00

Visvalža iela 4a

Angļu filoloģija, MSP

Visvalža iela 4a,
329. telpā

__

Orientālisika, MSP

Visvalža iela 4a,
425. telpā

__

Krievu filoloģija, MSP

Visvalža iela 4a,
329. telpā

__

Vācu filoloģija, MSP

Visvalža iela 4a,
329. telpā

__

Romāņu valodu un kultūru studijas, MSP

Visvalža iela 4a,
329. telpā

__

Baltu filoloģija, MSP

Visvalža iela 4a,
329. telpā

16.07. plkst. 10.00
Visvalža iela 4a, 218. auditorija

17.07. plkst. 15.00
Visvalža ielā 4a
2./3./4. stāvā informācijas stendā

Baltijas jūras reģiona studijas, MSP

02.07. - 13.07. (izņemot 9.07.)

Visvalža iela 4a,
329.A telpā

__

16.07. plkst. 12.00
Visvalža ielā 4a
2./3./4. stāvā informācijas stendā

16.07.- 20.07.

16.07. 12.00-18.00
17.07.
9.00-16.00
18.07.
9.00 - 17.00
19.07.
10.00 - 18.00
20.07.
9.00 - 12.00

Visvalža iela 4a

Kultūras un sociālā antropoloģija,
MSP

Visvalža iela 4a,
329A. telpā

17.07. plkst. 15.00
Visvalža iela 4a, 204. auditorija

18.07. plkst. 10.00
Visvalža ielā 4a
2./3./4. stāvā informācijas stendā

Rakstiskā tulkošana, PMSP

Visvalža iela 4a,
329.A. telpā

Rakstiskais pārbaudījums:
16.07.
, plkst. 10.00
Visvalža ielā 4a, 203., 314. telpa

Intervija:
17.07. plkst. 10.00
Visvalža ielā 4a, 420., 419. telpa

18.07. plkst. 10.00
Visvalža ielā 4a
2./3./4. stāvā informācijas stendā

Juridiskā fakultāte

Tiesību zinātnes, PMSP

02.07.
03.07.
04.07.
05.07.
06.07.
10.07.
11.07.
12.07.
13.07.

14.00-18.00
10.00-14.00
14.00-18.00
10.00-14.00
10.00-14.00
14.00-18.00
10.00-14.00
14.00-18.00
9.00-13.00

Raiņa bulv. 19
257. kab.

__

13.07. plkst. 16.00
Raiņa bulv.19.
pie JF ziņojumu dēļa

16.07.
17.07.
18.07.
19.07.
20.07.

10.00-12.00 un 13.00-15.00
9.00-11.00 un 12.00-14.00
10.00-13.00 un 14.00-18.00
10.00-13.00 un 14.00-17.00
9.00-11.00 un 12.00-14.00

Reģistrācijas veidlapu aizpildīšana Raiņa bulv. 19, 7. auditorija, līgumu slēgšana 257. telpa

Ķīmijas fakultāte

Ķīmija, MSP

02.07. - 13.07. (iznemot 9.07.)

Pr., T., Pk.: 10.00-13.00
O., C.: 14.00-17.00

Jelgavas ielā 1
601. telpā

__

16.07. plkst. 10.00
Jelgavas ielā 1

16.07.- 20.07.

10.00 - 16.00

20.07. 10.00 - 12.00

Jelgavas ielā 1
601. telpā

Darba vides aizsardzība un ekspertīze, PMSP

16.07. plkst. 10.00-12.00
Jelgavas ielā 1,
 223. telpa

17.07. plkst.12.00,
Jelgavas ielā 1

18.07.- 20.07.

10.00 - 16.00

20.07. 10.00 - 12.00

Medicīnas fakultāte

Farmācija, MSP

02.07. - 04.07.
05.07.
06.07.
10.07. - 12.07.
13.07.

02.07.-04.07. 9.30-11.30 un 13.00-16.30

5.07

9.30-13.00 un 14.30-18.00

6.07.

9.30-11.30 un 13.00-16.30

10.07.-12.07.

9.30-11.30 un 13.00-16.30

13.07.

9.30-13.00 un 14.30-16.00

Raiņa bulv. 19,
205. telpā

__

16.07. plkst. 9.00
Raiņa bulv. 19, 205. telpā

16.07.-20.07.

16.07. 9.30-17.30
17.07. 8.30-17.30
18.07. 9.00 - 17.00
19.07. 9.00 - 18.00
20.07. 8.30 - 13.00

Raiņa bulv. 19,
205. telpā

Māszinības, MSP

02.07. -04.07.
10.07.- 12.07.
13.07.

02.07. - 04.07. 9.30-11.30 un 13.00-16.30

10.07-12.07

10.30-13.00 un 14.30-18.00

13.07
9.30-13.00 un 14.30-16.00

Raiņa bulv. 19,
109. telpā

16.07. plkst. 10.00
Raiņa bulv. 19, 109. telpā

16.07.
18.07.
20.07.

16.07. 10.30 -17.00
18.07. 9.30 -18.00
20.07. 9.30-13.00

Raiņa bulv. 19,
109. telpā

Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte

Izglītības zinātnes, MSP

02.07. - 13.07. (izņemot 9.07.)


*Ārpuskonkursa reģistrācijai
02.07. - 06.07.

02.07. 10.00-14.00
03.07. 14.00-18.00
04.07. 10.00-14.00
05.07. 14.00-18.00
06.07. 10.00-14.00

10.07. 14.00-18.00
11.07. 10.00-14.00
12.07. 14.00-18.00
13.07. 10.00-12.00

Imantas 7. līnija 1
224.telpa

16.07. plkst. 10.00
Imantas 7. līnija 1,
207. telpa

16.07. plkst. 14.00
Imantas 7. līnija 1,
207. telpa

Vispārējā reģistrācija:
17.07.-20.07.
*Ārpuskonkursa reģistrācija:
10.07. - 20.07.

10.07. 14.00-18.00
11.07. 10.00-14.00
12.07. 14.00-18.00
13.07. 10.00-12.00

16.07. 10.00-14.00
17.07. 14.00-18.00
18.07. 10.00-14.00
19.07. 14.00-18.00
20.07. 10.00-14.00

Imantas 7. līnija 1
224.telpa

Pedagoģija, MSP

Imantas 7. līnija 1
224.telpa

16.07. plkst. 10.00
Imantas 7. līnija 1,
217. telpa

16.07. plkst. 13.00
Imantas 7. līnija 1,
217. telpa

Vispārējā reģistrācija:
16.07.-20.07.
*Ārpuskonkursa reģistrācija:
10.07. - 20.07.

Imantas 7. līnija 1
224.telpa

Izglītības vadība, PMSP

Imantas 7. līnija 1
224.telpa

16.07. plkst. 12.00
Imantas 7. līnija 1,
207. telpa

16.07. plkst. 14.00
Imantas 7. līnija 1,
207. telpa

Vispārējā reģistrācija:
17.07.-20.07.
*Ārpuskonkursa reģistrācija:
10.07. - 20.07.

Imantas 7. līnija 1
224 .telpa

Psiholoģija, PMSP

Imantas 7. līnija 1
208.telpa

17.07. plkst. 10.00
Imantas 7. līnija 1,
217. telpa

18.07. plkst. 10.00
Imantas 7. līnija 1,
208. telpa

Vispārējā reģistrācija:
18.07.-20.07.
*Ārpuskonkursa reģistrācija:
10.07. - 20.07.

Imantas 7. līnija 1
208. telpa

Dažādības pedagoģiskie risinājumi, MSP

02.07. - 13.07. (izņemot 9.07.)

Imantas 7. līnija 1
224.telpa

16.07. plkst. 14.00
Imantas 7. līnija 1,
217. telpa

16.07. plkst. 16.00
Imantas 7. līnija 1,
217. telpa

17.07. - 20.07.

Imantas 7. līnija 1
224. telpa

Skolotājs,
visās apakšprogrammās, 2.līm.PSP

Imantas 7. līnija 1
223.telpa

__

17.07. plkst. 10.00
Imantas 7. līnija 1,
223. telpa

17.07. - 20.07.

Imantas 7. līnija 1
223. telpa

Skolotājs,
visās apakšprogrammās, PMSP

Imantas 7. līnija 1
223.telpa

17.07. plkst. 10.00
Imantas 7. līnija 1,
203. telpa

17.07. plkst. 17.00
Imantas 7. līnija 1,
203. telpa

18.07. - 20.07.

Imantas 7. līnija 1
223. telpa

Sociālo zinātņu fakultāte

Bibliotēkzinātne un
informācija, MSP

02.07.-13.07. (izņemot 9.07.)

*Ārpuskonkursa reģistrācijai
02.07. -06.07.

Darba dienās:
10.00-13.00 un 14.00-18.00

Lauvas ielā 4
220. telpa

17.07. plkst 10.00
Lauvas ielā 4,
413. auditorija

18.07. plkst 10.00
LU Informatīvajā sistēmā (www.luis.lv)

Vispārējā reģistrācija:
18.07.-20.07.
*Ārpuskonkursa reģistrācija:
10.07. - 13.07.

10.00-13.00 un 14.00-18.00

Lauvas ielā 4, 220. telpa

Komunikācijas zinātne, MSP

16.07. plkst. 10.00
Lauvas ielā 4,
208. auditorija

17.07. plkst 10.00
LU Informatīvajā sistēmā (www.luis.lv)

Vispārējā reģistrācija:
17.07.-20.07.
*Ārpuskonkursa reģistrācija:
10.07. - 13.07.

Politikas zinātne, MSP

16.07. plkst. 9.30  
Lauvas ielā 4,
323. auditorija               

17.07. plkst 10.00
LU Informatīvajā sistēmā (www.luis.lv)

Vispārējā reģistrācija:
17.07.-20.07.
*Ārpuskonkursa reģistrācija:
10.07. - 13.07.

Socioloģija, MSP

16.07. plkst. 10.00
Lauvas ielā 4,
203. auditorija             

17.07. plkst. 10.00
LU Informatīvajā sistēmā (www.luis.lv)       

Vispārējā reģistrācija:
17.07.-20.07.
*Ārpuskonkursa reģistrācija:
10.07. - 13.07.

Diplomātija, MSP

02.07.-13.07. (izņemot 9.07.)

Darba dienās:
10.00-13.00 un 14.00-18.00

Lauvas ielā 4
220. telpa

16.07. plkst. 13.00
Lauvas ielā 4,
309. auditorija             

17.07. plkst 10.00
LU Informatīvajā sistēmā (www.luis.lv)

17.07.-20.07.

10.00 - 13.00 un 14.00 - 18.00

Lauvas ielā 4, 220. telpa

Sociālais darbs, PMSP

02.07.-13.07. (izņemot 9.07.)

Darba dienās:
10.00-13.00 un 14.00-18.00

Lauvas ielā 4
220. telpa

17.07. plkst. 10.00
Lauvas ielā 4,
203. auditorija             

17.07. plkst 17.00
LU Informatīvajā sistēmā (www.luis.lv)

17.07.-20.07.

10.00 - 13.00 un 14.00 - 18.00

Lauvas ielā 4, 220. telpa

Teoloģijas fakultāte

Teoloģija, MSP

02.07.-13.07. (izņemot 9.07.)


*Ārpuskonkursa reģistrācijai:
02.07.-06.07.

02.07. - 04.07.
10.00-17.00

05.07. 14.00-19.00
06.07. 10.00-17.00

10.07. 14.00-19.00
11.07. 9.00-14.00
12.07. 14.00-19.00
13.07. 10.00-18.00

Raiņa bulv. 19,
dekanātā (162.telpa)

__

16.07. plkst.10.00,
Raiņa bulv. 19., 162.telpa

Vispārējā reģistrācija:
16.07.-20.07.


*Ārpuskonkursa reģistrācija:
10.07.-20.07.

10.07. 14.00-19.00
11.07. 9.00-14.00
12.07. 14.00-19.00
13.07. 10.00-18.00

16.07. 10.00-17.00
17.07. 10.00-17.00
18.07. 11.00-18.00
19.07. 10.00-17.00
20.07. 10.00-15.00

Raiņa bulv. 19,
dekanātā (162.telpa)

Vēstures un filozofijas fakultāte

Vēsture, MSP

02.07. - 13.07. (izņemot 9.07.)

02.07. 10.00-15.00
03.07. 10.00-15.00
04.07. 12.00-18.00
05.07. 10.00-15.00
06.07. 10.00-15.00

10.07. 10.00-15.00
11.07. 12.00-18.00
12.07. 10.00-15.00
13.07.
10.00-15.00

Aspazijas bulv. 5,
dekanāts (233. telpā)

17.07. plkst. 12.00
Aspazijas bulv. 5, 506.auditorija

18.07. plkst. 12.00
Aspazijas bulv. 5, dekanātā

18.07.-20.07.

16.07. 14.00-15.00
17.07.
10.00-15.00
18.07.
12.00-18.00
19.07.
10.00-15.00
20.07.
10.00-12.00

Aspazijas bulv. 5,
dekanāts (233. telpā)

Filozofija, MSP

16.07. plkst. 10.30
Aspazijas bulv. 5, 506.auditorija

16.07. plkst. 14.00
Aspazijas bulv. 5, dekanātā

16.07.-20.07.

 

 

MSP - maģistra studiju programma

PMSP - profesionālā maģistra studiju programma

2. līm. PSP - otrā līmeņa profesionālā studiju programma (ar iepriekšējo augstāko izglītību)