Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
2017. gada absolventi
Pēdējās izmaiņas veiktas:
17.01.2018

Fizikas bakalaura studiju programma

Reinis Baranovskis, Rota Brūna, Andis Draguns, Andris Ērglis, Juris Grīgs, Marija Isupova, Ginta Kazuša, Poļina Krivolapova, Kalvis Lauberts, Miķelis Marauza, Adela Rasma Mīkstā, Dāgs Olšteins, Kārlis Puķītis, Oskars Sjomkāns, Kārlis Vaičekonis, Rihards Zauls, Aigars Znotiņš

Fizikas maģistra studiju programma

Antons Baronovs, Arturs Cintiņš, Valters Dzelme, Antra Dzērve, Ieva Grauduma, Inga Jonāne, Agnese Ķerubiņa,Mikus Milgrāvis, Ilze Ošiņa, Gatis Priedītis, Danuta Rudakovska, Gatis Tunēns

Doktora grādu ieguvuši

Līana Širmane, Nataļja Zorina, Vanesa Lukinsone, Andris Antuzevičs


2016. gada absolventi

Fizikas bakalaura studiju programma

Ansis Ansbergs, Mihails Birjukovs, Mārcis Greiselis, Paula Jankovska, Aigars Langins, Elza Līna Liniņa, Andris Locāns, Raimonds Narņickis, Jurijs Rafaļskis, Jānis Sperga, Andris Pāvils Stikuts, Jānis Tjarve, Everita Vīna, Ģirts Zāģeris, Antons Pribitoks, Klāvs Knipšis

Fizikas maģistra studiju programma

Rita Benta, Atrūrs Bundulis, Edgars Butanovs, Jānis Erdmanis, Staņislavs Filatovs, Reinis Janovskis, Arnis Katkevičs, Jevgeņijs Kločans, Mārtiņš Osis, Ludmila Rodionovs, Jānis Šmits, Aleksejs Zolotarjovs, Jānis Žideļuns

Doktora grādu ieguvuši

Artūrs Mozers, Rūdolfs Livanovičs, Artis Krūziņš, Inese Birzniece, Andris Bērziņš

 


2015. gada absolventi

Fizikas bakalaura studiju programma

Austris Akmentiņš, Antons Baronovs, Kristaps Bērziņš, Arturs Cintiņš, Antra Dzērve, Emīls Goško, Toms Jerums, Inga Jonāne, Agnese Ķerubiņa, Zane Lanka, Kārlis Lazdiņš. Staņislavs Ložkins, Edvīns Letko, Jānis Mateuss, Mikus Milgrāvis, Ilze Ošiņa, Edīte Paule, Lauma Priekule, Toms Rekšņa, Mārcis Rublāns, Jāzeps Rutkis, Danuta Rudakovska, Zigmārs Rupenheits, Dainis Silamiķelis, Maksims Sokolovs, Kristaps Štrāls, Gatis Tunēns. Toms Vāvere, Artis Volkovs

Fizikas maģistra studiju programma

Ansis Ēcis,Līga Jasulaņeca, Reinis Ignatāns, Aleksandrs Kiseļovs, Krista Klismeta, Kristaps Kovaļevskis, Jānis Krūmiņš, Mārtiņš Narels, Jūlija Perveņecka, Elīna Potaņina, Lāsma Puķina, Kirils Surovovs, Mārtiņš Vanks, Meldra Ķemere, Antons Cvetkovs, Olga Ļašuka

Doktora grādu ieguvuši

Jurģis Grūbe, Jānis Timošenko, Jānis Cīmurs, Uģis Gertners, Vadims Geža, Andris Grabovskis, Roberts Zabels, Edgars Nitišs, Andrejs Sabanskis, Guntars Kitenbergs, Gints Kučinskis, Inga Saknīte, Sergejs Spitāns, Linards Goldšteins, Evita Kassaliete, Ilze Ļihačova, Kaiva Juraševska, Ieva Timrote


2014. gada absolventi

Fizikas bakalaura studiju programma

Rita Benta, Gatis Bergs, Arturs Bundulis, Edgars Butanovs, Jānis Erdmanis, Ingmārs Felcis, Ieva Grauduma, Aigars Gridjuško, Reinis Janovskis, Mārtiņš Jirgensons, Aivars Jurševskis, Jānis Kalniņš, Arnis Katkevičs, Krišjānis Kirilovs, Atis Kļaviņš, Katrīna Laganovska, Aleksandrs Leitis, Romāns Ļedeņovs, Līga Stegenburga (Magone), Veronika Meņailova, Jēkabs Narvaišs, Mārtiņš Osis, Kārlis Pētersons, Kārlis Roķis, Edgars Rumkovskis, Ineta Rundāne, Ronalds Rundāns, Irēna Skārda,

Edgars Stegenburgs, Aleksejs Zolotarjovs

Fizikas maģistra studiju programma

Artis  Aberfelds, Andris  Antuzevičs, Amina Bekina, Kristaps Bergfelds, Agris Brauns, Uldis Kalniņš, Ainārs Knoks, Ivars Krastiņš, Reinis Lazda, Virgīnija Liepiņa, Jānis Ratnieks, Mārtiņš Sarma, Andris Šivars . Aigars Zesers , Krista Vasiļjeva

Doktora grādu ieguvuši

Iļja Feščenko, Andris Voitkāns, Marija Dunce, Andris Bojarevičs, Mihails Ščepanskis, Andris Anspoks, Dainis Jakovels


2013. gada absolventi

Fizikas bakalaura studiju programma

Pēteris  Aizpurietis,  Uģis Balmaks, Nauris Brūniņš, Kaspars Bulindžs, Valters Dzelme, Kristaps  Dzilna,  Reinis Ignatāns, Kaspars Kadiķis, Zane Kalniņa, Kristaps Kalniņš, Voldemārs Kalve, Roberts Kiršteins, Aleksandrs Kiseļovs, Krista Klismeta, Kristaps Kovaļevskis, Jānis Krūmiņš, Mārtiņš Narels, Ieva Ozolniece, Edgars Pauksts, Jūlija Perveņecka, Austris Pirktiņš, Pāvels Polovko, Santa Popova, Elīna Potaņina, Lāsma Puķina, Arita Silapētere, Kirils Surovovs, Jānis Šmits, Mārtiņš Vanks, Emīls Veide, Juris Venčels, Jēkabs Zariņš, Rolands Zvejnieks, Jānis  Žideļūns

Fizikas maģistra studiju programma

Olga Zīle, Kalvis Alps, Jeļena Bergmane, Artis Brasovs, Inga Brice, Harijs Ceriņš, Juris Evertovskis, Viktors Fjodorovs, Jana Grigorjeva, Raitis Gržibovskis, Rims Janeliukštis, Matīss Plāte, Kaspars Pudžs, Alina Romanova, Aleksandrs Sorokins, Ilze Klints (Stankevica), Agris Špīss, Mārtiņš Zubkins, Pjotrs Žguns

Doktora grādu ieguvuši

Dmitrijs Zablockis, Edgars Kviesis–Kipge, Inese Dudareva, Paulis Paulins, Aiga Švede, Juris Kalvāns, Dmitrijs Bezrukovs


2012. gada absolventi

Fizikas bakalaura studiju programma

Artis  Aberfelds, Andris  Antuzevičs, Amina  Bekina, Kristaps  Bergfelds, Pēteris  Bethers, Agris  Brauns,  Ļevs  Dolgovs,  Toms Dzenis, Kārlis Janisels, Līga Jasulaņeca, Uldis  Kalniņš, Ainārs  Knoks,  Ivars  Krastiņš,  Reinis  Lazda,  Virgīnija  Liepiņa,  Jānis  Ratnieks,  Mārtiņš Sarma, Jānis Savickis, Gunita Sprūde, Raitis Streičs, Gundars  Strīķis,  Vadims  Suškovs,  Artis  Svilāns, Andris  Šivars, Eduards Titavs, Jānis  Vāvere, Mikus Voss, Aigars Zesers

Fizikas maģistra studiju programma

Madara Ziņģe, Anna Borisova, Laima Bušaite, Guna Doķe, Elīna Kaziņa, Olga Kiseļova, Jeļena Kosmača, Gints Kučinskis, Inga Saknīte, Mārtiņš Sandars, Sergejs Spitāns, Viesturs Šints, Andrejs Tučs, Valdis Zuters, Linards Goldšteins, Arta Kudlāne,

Doktora grādu ieguvuši

Staņislavs Gendelis, Dmitrijs Bočarovs, Arturs Barzdis, Oļesja Smirnova, Aivars Vembris, Jana Andžāne, Aleksandrs Kaļinko, Valdis Korsaks, Varis Karitāns


2011. gada absolventi

Fizikas bakalaura studiju programma

Kalvis Alps, Jeļena Bergmane, Artis Brasovs, Inga Brice, Artūrs Brūveris, Harijs Ceriņš, Jevgenijs Džeriņš, Ansis Ēcis, Juris Evertovskis, Viktors Fjodorovs, Eduards Gavars, Jurijs Grečenkovs, Jana Grigorjeva, Raitis Gržibovskis, Rims Janeliukštis, Anna Jansone, Žanna  Jevsjutina, Artūrs Kālis, Elīna Locāne, Elvijs Matrozis, Silva Mežinska, Dmitrijs Opaļevs, Kārlis Ošlejs, Matīss Plāte, Kaspars Pudžs, Alina Romanova, Aleksandrs  Sorokins, Rūdolfs Spūlis, Ilze Klints (Stankevica), Agris Špīss, Raimonds Valdmanis, Ēriks Zaharans, Jānis Zaharans, Jānis Zandersons, Mārtiņš Zubkins, Jūlija Gaidelene

Fizikas maģistra studiju programma

Aigars Valainis, Imants Dirba, Toms Beinerts, Artūrs Ciniņš, Nikolajs Kovaļovs, Jānis Lesiņš, Rūdolfs Livanovičs, Raimonds Meija, Pāvels Merzļakovs, Edgars Nitišs, Natālija Lesiņa (Rakova), Inese Ciniņa (Rumkovska), Andrejs Sabanskis, Tija Sīle, Jurģis Sīpols, Anda Ābola (Švāgere), Jānis Modniks

Doktora grādu ieguvuši

Andrejs Umbraško, Ilona Kuzmina, Jūlija Hodakovska, Linards Kalvāns, Aleksejs Ļihačovs, Jevgenijs Proskurins, Mihails Šorohovs, Tatjana Glaskova, Edgars Elsts, Sergejs Fomins


2010.gada absolventi

 

Fizikas bakalaura studiju programma

Anna Borisova, Jānis Bukins, Laima Bušaite, Edgars Čurkste, Guna Doķe, Dāvis Engers, Maira Indrikova, Vitālijs Jaščičens, Elīna Kaziņa, Olga Kiseļova, Guntars Kitenbergs, Jeļena Kosmača, Zanda Krūmiņa, Gints Kučinskis, Uģis Lācis, Zita Lapiņa, Baiba Niparte, Sandra Kučāne (Rjabuha), Inga Saknīte, Mārtiņš Sandars, Sergejs Spitāns, Olga Bulderberga (Strelkova), Viesturs Šints,Andrejs Tučs, Vents Valle, Mihails Vdovičenko, Valdis Zuters

Fizikas maģistra studiju programma

Jeļena Aleksejeva, Zanda Alute, Andris Bērziņš, Inese Birzniece, Jānis Blūms, Mārtiņš Brūvelis, Jurģis Grūbe, Darja Jakimoviča (Kasjane), Aija Grankina (Laure), Artūrs Mozers, Pāvels Nazarovs, Līga Pētersone, Andrejs Petruhins, Evija Poriķe, Liāna Širmane, Līga Tiļuga, Jānis Timošenko, Juris Ulmanis, Jānis Cīmurs, Mihails Čubarovs, Ilze Ļihačova (Diebele), Uģis Gertners, Vadims Geža, Didzis Goško, Andris Grabovskis, Mārtiņš Kozlovskis, Artis Krūziņš, Reinis Taukulis, Roberts Zabels

Doktora grādu ieguvuši

Edmunds Zīle, Kaspars Ērglis, Zanda Gavare, Kaspars Lācis,Anatolijs Šarakovskis, Krišjānis Šmits, Gatis Ikaunieks


2009. gada absolventi

Fizikas bakalaura studiju programma

Jānis Aizezers, Toms Beinerts, Juris Braučs, Artūrs Ciniņš, Arturs  Daņilovs, Vladislavs Duboviks, Gunita Garda, Aleksandrs Jegunovs, Nikolajs Kovaļovs, Jānis Lesiņš, Rūdolfs Livanovičs, Raimonds Meija, Pāvels Merzļakovs, Gatis Narvaišs, Edgars Nitišs, Natālija Lesiņa (Rakova), Inese Ciniņa (Rumkovska), Andrejs Sabanskis, Tija Sīle, Jurģis Sīpols, Modris Šāvējs, Anda Ābola (Švāgere), Madara Ziņģe, Ritmārs Zole

Fizikas maģistra studiju programma

Iļja Feščenko, Viesturs Ikers, Dzintars Bērziņš, Marija Dunce, Pjotrs Grišins, Imants Kaldre, Gatis Māliņš, Arturs Ščukins,  Artūrs Štrauss

Doktora grādu ieguvuši

Maksims Kirpo, Jeļena Butikova, Uldis Rubīns, Vladislavs Kremeņeckis


2008. gada absolventi

Fizikas bakalaura studiju programma

Jeļena Aleksejeva, Zanda Alute, Andris Apals, Andris Bērziņš, Inese Birzniece, Jānis Blūms, Mārtiņš Brūvelis, Dāniels Brūvers, Imants Dirba, Jurģis Grūbe, Antons Jakimovičs, Darja Jakimoviča (Kasjane), Kristīne Krūzmētra-Ivanova, Edgars Kūms, Aija Grankina (Laure), Artūrs Mozers, Pāvels Nazarovs, Kaspars Pauliņš, Līga Pētersone, Andrejs Petruhins, Evija Poriķe, Liāna Širmane, Andreass Šulcs, Līga Tiļuga, Jānis Timošenko, Juris Ulmanis, Līga Vaidere, Lāsma Alberte, Konstantins Bavrins, Mārtiņš Brics, Mārtiņš Ceplis, Jānis Cīmurs, Mihails Čubarovs, Ilze Ļihačova (Diebele), Uģis Gertners, Vadims Geža, Didzis Goško, Andris Grabovskis, Mārtiņš Granāts, Jegors Korovins, Mārtiņš Kozlovskis, Pēteris Krūmiņš, Artis Krūziņš, Rolands Lisovskis, Modris Matisāns, Juliana Ņevrova, Edgars Rancāns, Oskars Rubenis, Antons Šušpans, Reinis Taukulis, Roberts Zabels

Fizikas maģistra studiju programma

Andrejs Andrejevs, Inesa Feruļova, Pāvels Birjukovs,  Linda Driņķe, Elīna Laizāne, Guntis Mārciņš, Oskars Mārtinsons, Aivars Vembris, 

Dmitrijs Zablockis, Kristīne Adgere, Edgars Kviesis–Kipge

Doktora grādu ieguvuši

Andis Rudevičs, Rita Veilande, Aigars Atvars, Ilze Aulika, Andris Fedotovs, Roberts Paeglis, Gundars Ratnieks, Sergejs Tarasovs, Ojārs Balcers,


2007. gada absolventi

Fizikas bakalaura studiju programma

Andrejs Belijs, Tomass Bernots, Dzintars Bērziņš, Ieva Bīdermane, Anastasija Cabolova, Ilze Dragone, Marija Dunce, Mārīte Ērgle, Pjotrs Grišins, Imants Kaldre, Ainārs Kuzņecovs, Gatis Māliņš, Kārlis Repsons, Arturs Ščukins, Pēteris Špels, Artūrs Štrauss, Aigars Valainis, Juris Viesītis

Fizikas maģistra studiju programma

Andis Janovs, Arturs Barzdis, Mārtiņš Bērziņš, Daiga Cepīte-Frišfelde, Kaspars Dadzis, Rorijs Dobulāns, Tatjana Glaskova, Andris Mikulis, Oļesja Smirnova, Mārtiņš Vanags, Baiba Daģe (Utāne), Aleksejs Gopejenko, Aleksandrs Kaļinko, Valdis Korsaks, Aivars Krons

Doktora grādu ieguvuši

Lauris Dimitročenko, Renārs Erts, Līga Grīnberga, Oļesja Starkova, Andrejs Jarmola, Sergejs Popovs


2006. gada absolventi

Fizikas bakalaura studiju programma

Dimitrijs Bekasovs, Pāvels Birjukovs,  Dainis Dinsbergs,  Linda Driņķe, Einārs Ģēvelis, Elīna Laizāne, Guntis Mārciņš, Oskars Mārtinsons, Vladislavs Mihnevičs, Gundars Ošenieks, Boriss Redkins, Elīna Tjutjunnika, Ieva Hertel (Valdate-Kalēja), Aivars Vembris, Antons Viderkers, Dmitrijs Zablockis, Olga Zīle

Fizikas maģistra studiju programma

Raimonds Bluķis, Kārlis Dzelzītis, Andris Slišāns, Arnis Voitkāns, Dmitrijs Bočarovs, Lāsma Gailīte, Agris Šukels, Māris Balodis, Silvija Lukse (Tālberga), Juris Paturskis, Aleksandra Skripko

Doktora grādu ieguvuši

Olga Docenko,Boriss Poļakovs,Kaspars Mičulis


2005. gada absolventi

Fizikas bakalaura studiju programma

Janīna Babiča, Arturs Barzdis,  Mārtiņš Bērziņš, Daiga Cepīte-Frišfelde, Kaspars Dadzis, Rorijs Dobulāns, Inesa Feruļova, Tatjana Glaskova, Diāna Haberkorne-Bukše, Anastasija Kološko, Nikolajs Laškovs, Mārtiņš Mihailovs, Andris Mikulis, Linda Pekse, Oļesja Smirnova, Mārtiņš Strautiņš, Konstantīns Timčenko, Mārtiņš Vanags, Andris Voitkāns

Fizikas maģistra studiju programma

Egils Bogans, Ance Auziņa-Kaģe, Eduards Cauna, Tatjana Dudareva, Kaspars Ērglis, Zanda Gavare,Ilmārs Gromuls, Andris Guļāns, Jūlija Hodakovska, Olga Jančenko, Ivars Javaitis, Linards Kalvāns, Romans Krutohvostovs, Kaspars Lācis, Sintija Germa (Līviņa), Aleksejs Ļihačovs, Roberts Ogle, Jevgenijs Proskurins, Anatolijs Šarakovskis, Krišjānis Šmits, Mihails Šorohovs, Gundars Gorbans, Agris Kalniņš, Jurģis Kalvāns, Māris Kuņickis, Pēteris Luckāns, Māris Siliņš, Vladimirs Upmalis, Vladimirs Vorohobovs

Doktora grādu ieguvuši

Vadims Ogorodņiks, Armands Krauze, Māris Kundziņš


2004. gada absolventi

Fizikas bakalaura studiju programma

Dmitrijs Bočarovs, Agnese Ešenvalde, Nauris EšenvaldsOlga Fetisova, Lāsma Gailīte, Roberts Griškevičs, Viesturs Ikers, Lāsma Kalniņa, Jānis Latvels. Mārcis Liepiņš, Matīss Piešiņš, Artūrs Spīķis, Agris Šukels, Mareks Treimanis

Fizikas maģistra studiju programma

Arnis Janovs,  Aigars Atvars,  Ilze Aulika, Laureta Buševica, Jeļena Butikova, AndrisFedotovs, Andis Groza, Ulrika Plivča-Stare, Sandra Priedīte, Kārlis Priedītis, Edgars Spārniņš, Zigmārs Strūve, Edmunds Zīle, Nataļja Zorina, Jānis Brūveris, Zigmunds Jonelis, Normunds Miļūns

Doktora grādu ieguvuši

Kaspars Blušs


2003. gada absolventi

Fizikas bakalaura studiju programma

Ance Auziņa-Kaģe, Eduards Cauna, Ilze Dimdiņa (Vingre), Tatjana Dudareva, Aleksandrs Dzalbs, Kārlis Dzelzītis, Kaspars Ērglis, Andis Faulbaums, Zanda Gavare, Sergejs Glaskovs, Ilmārs Gromuls, Andris Guļāns, Jūlija Hodakovska, Olga Jančenko, Andis Janovs, Ivars Javaitis, Linards Kalvāns, Romāns Kazancevs, Romans Krutohvostovs, Kaspars Lācis, Sintija Germa (Līviņa), Aleksejs Ļihačovs, Tatjana Nestjuka, Roberts Ogle, Jevgenijs Proskurins, Andris Slišāns, Diāna Šarajeva, Anatolijs Šarakovskis, Krišjānis Šmits, Mihails Šorohovs, Arnis Voitkāns, Ervings Znotiņš, Eduards Zolotuhins

Fizikas maģistra studiju programma

Lauris Dimitročenko, Renārs Erts, Līga Grīnberga, Ilona Kuzmina, Oļesja Starkova, Rita Veilande, Andrejs Tatuļčenkovs, Tatjana Cīrule, Andris Jegorovs, Artūrs Pfafrods, Edgars Saks


2002.gada absolventi

Andrejs Andrejevs, Aigars Atvars, Ilze Aulika, Egils Bogans, Līga Brikmane, Laureta Buševica, Jeļena Butikova, Andris Fedotovs, Iļja Feščenko, Andis Groza, Kārlis Miķelsons, Arvils Pastars, Ulrika Plivča-Stare, Sandra Priedīte, Kārlis Priedītis, Edgars Spārniņš, Ieva Spriņģe, Zigmārs Strūve, Andrejs Tatuļčenkovs, Oļesja Teslova, Edmunds Zīle, Nataļja Zorina

Fizikas maģistra studiju programma

Dmitrijs Docenko, Olga Docenko, Staņislavs Gendelis, Vjačeslavs Kaščejevs, Andrejs Umbraško, Kaspars Blušs, Jana Andžāne, Māra Zeiferte (Beitiņa), Ilva Cinīte, Māris Gertāns, Māris Krastiņš, Ilze Pērkone, Jūlija Risņika, Eva Zute

Doktora grādu ieguvuši

Jānis Alnis, Uldis Gross


2001. gada absolventi

Fizikas bakalaura studiju programma

Inese Auziņa, Raimonds Bluķis, Kaspars  Blušs, Lauris Dimitročenko, Renārs Erts, Līga Grīnberga, Arnis Janovs, Ilona Kuzmina, Inna  Nugumanova

Igors Ovčinnikovs, Kaspars Paegle, Andis Rudevičs, Valts Silaputniņš, Inga Skerba, Raivis Spēlmanis, Oļesja Starkova, Inga Stolere, Svetlana Šitkina, Rita Veilande, Imants Ziļickis

Fizikas maģistra studiju programma

Vadims Ogorodņiks, Lāsma Asare, Pēteris Brics, Ints Eidiņš, Juris Holsts, Tatjana Ivanova, Andrejs Jarmola, Irīna Ņiživaja, Anda Ozoliņa, Ilze Pelēce, Irina Romanova, Egīls Sparāns, Gaļina Zjukova

Doktora grādu ieguvuši

 

Artūrs Kuļšs


2000. gada absolventi

Fizikas bakalaura programma

R.Buls, D.Docenko, O.Docenko, A.Blumfelde (Ejava), S.Gendelis, V.Kaščejevs, M.Kirpo, V.Ogorodņiks, A.Timuhins, A.Umbraško

Fizikas maģistra studiju programma

Aivars Berģis, Inese Gaiķe, Gunta Jarute, Aigars Klemmers, Zigurds Krievāns, Lolita Krūmiņa, Haralds Rjabovs, Jana Smilga, Edgars Šmaliņš, Ģirts Venckus, Vineta Zemīte

 

Doktora grādu ieguvuši

 

Olga Nikolajeva


1993.gada absolventi

Dienas nodaļa

O.Alksnis, H.Ancāns, A.Bogdanovs, M.Banga, J.Burmistrs, I.Driķis, V.Dubovskis, I.Grants, V.Jermaka, AJermaks, R.Joffe, A.Kameņeva, A.Kataševs, N.Kozireva, J.Leja, E.Leščinskis, A. Luksa, K.Orlovskis, O.Priednieks, O.Puriševa, E.Purvina, A.Romaņuka, M.Samauskis, A.Sirotkins, A.Smirnovs, N.Spickus, E.Stavicka, P.Ščerbiņins, G.Taube, O.Timofejeva, A.Tulišs, I.Ušakovs, A.Vilks, V.Zaķis, J.Zālītis, MAnčs, I.Cinīte, J.Cinltis, A.Dišlers, M.Djomina, U.Dzērve, D.Goroško, A.Hackeviča, A.Hohļuka, J.Jonikāns, M.Klegeris, O.Marčenko, I.Nomokonova, T.Prohorova, M.Smirnova, O.Škapare, A.Vārna, A.Vēciņa, G.Zariņš, G.Zjukova.

Vakara nodaļa

J.Gajevska, I.Klemenoks, N.Židkovs.

Fizikas bakalauri

V.Dombrovskis, A.Garkulis, D.Kļaviņš, G.Kuļikovskis, I.Kušķis, A.Švedovs.

Fizikas maģistri

J.Averjaņihina, D.Bērziņa, G.Bičevska, I.Brante, J.Britāls, B.Cilevičs, Ā.Deme, J.Dzenis, J.Eglltis, G.Gailītis, V.Gaumigs, V.Gedrovics, A.Geske, I.Ģorbāns, U.Gross, R.Jakušenoks, M.Jansone, U.Jansons, A.Kalniņš, P.Kāpostiņš, G.Kokins, A.Krastiņa, A.Krūmiņš, J.Krūmiņš, J.Krūmiņš, I.Kudreņickis, A.Ķiploka, V.Lapoška, J.Lazdiņš, J.Lorencs, G.Lurins, A.Mednis, E.Mūkins, R.Orlovs, J.Ozols, P.Paulins, M.Paupere, A.Pavēnis, I.Popova, P.Puķltis, G.Rēvalde, A.Režepps, A.Rieba, A.Rogule, A.Rubans, N.Sakss, J.Šmits, L.Šnīdere, Z.Takere, A.Tarasova, E.Treiguts, J.Trokšs, A.Valainis, J.Vjaters, A.Zeidmanis.


1992.gada absolventi

Dienas nodaļa

L.Baško, G.Bārzdelis, V.Bižans, R.Blauma, J.Blūms, R.Bučmis, A.Dudelis, A.Ekers, K.Gailītis, D.Gordejevs, I.Gorovica, R.Gulbis, A.Gumiļevskis, P.Īvāns, M.Jermakovs, M.Kilups, T.Knellers, G.Kokins, M.Korotkijs, M.Kuzņecovs, J.Kuzova, V.Lībeks, A.Liepiņš, A.Liepiņš, A.Makarova (Tkača), M.Millers (Krasnais), N.Morozova, N.Munda (Romanova), D.Munda, T.Nikolajenko, B.Notariuss, M.Orlovs, S.Ovčiņikovs, I.Ozoliņa (Kļadere), V.Ozoliņš, I.Pospelova (Zeņina), V.Purvinskis, I.Putāns, E.Ruža, G.Sebris, A.Sedova, M.Stafeckis, D.Straupe, F.Svjatovs, S.Šepeļeva (Musatova), S.Šepeļevs, E.Tarasevičs, V.Tomsons, E.Ulmanis, A.Vaivads, U.Vārna, V.Vilde, J.Virbulis, P.Visockis, A.Zilpaušs, L.Zīmele, J.Zubkāns, A.Žebčuks.

Vakara nodaļa

N.Birzvalks, S.Boločko, V.Daškeviča, V.Džodžua, I.Gaļanskis, J.Guriņa (Pomozova), V.Kļimenko, S.Petrova (Ozola), A.Ratnieks, S.Seļezņovs, I.Stoļarova (Semjonova), L.Šilova (Trumpeļ), I.Šilovs.


1991.gada absolventi

Dienas nodaļa

D.Āboliņa (Varslavāne), Ē.Āboliņš, O.Balcers, N.Beļaņina, L.Bernharde (Vakse), J.Cipruss, M.Deksne, A.Dilāns, A.Eglīte (Stefanoviča), R.Eglītis, A.Guļasko, A.Haziahmetovs, D.Kindzule, M.Kitenbergs, M.Kudrjakova, J.Lapselis, V.Lemps, J.Liepiņš, N.Lukjanoviča (Rižkova), E.Majore (Ose), I.Nadziņš, V.Ņikonova (Vaskova), A.Opaļevs, M.Pētersons, J.Piskorska (Romantovska), G.Romanovskis, A.Rudišs, A.Stašāns, I.Šmite, I.Vasiļevska, J.Zaharova, S.Ziemiņš.

Vakara nodaļa

A.Fjodorovs, J.Holsts, V.Kļaviņš, N.Krtevāne, V.Lavrinovičs, N.Menšikova, I.Pļitanova, J.Skorenko, A.Skutelis, P.Stoļarovs, A.Vojevodina, A.Vronskis.


1990.gada absolventi

Dienas nodaļa

N.Adamovičs, A.Anspoka (Gailiša), B.Baranovskis, A.Brūvelis, A.Dišs, M.Dubkova, Ļ.Fridmans, M.Greitāns, E.Grituna (Finkeļšteine), A.Kadiševics, J.Kaminskis, A.Klimkāns, A.Kripsēvica, O.Kudrjašovs, A.Kuzmins, I.Ķigele (Granta), E.Ķigelis, M.Lihareva, O.Loseva (Preobraženskaja), A.Mironcovs, A.Mūsiņš, E.Oļeiņika (Kavuna), N.Pavlova (Osipāne), T.Pokrojeva (Nikolajeva), V.Siliņš, P.Sliede, I.Vasiļjeva, E.Vītols, R.Vulfs, A.Zadorožnijs, P.Zariņš.

Vakara nodaļa

D.Gaļinkins, S.Jegorova (Suhova), G.Kalniņš, P.Kaņeps, I.Koha (Bula), K.Kundziņš, A.Kurme (Meršvinska), G.Kurmis, V.Masaļskis, J.Orlova (Šemajeva), B.Safronovs, T.Slabnovska (Kozirenko), O.Šelobņeva (Demidova), M.Štāmers, A.Tarasova, Ž.Tračova (Zaiceva), R.Zariņa (Morozova), A.Zvanis.


1989.gada absolventi

Dienas nodaļa

V.Andersons, Ā.Andrejeva (Purina), A.Baranova, V.Bernāns, P.Bethere (Kumerova), U.Bethers, V.Bilsters, A.Bloks, G.Bogdans, I.Boļšakova (Kampāne), I.Fedorčuka (Kovaļenko), N.Gorbenko, Ņ.Grigorjeva (Viševska), S.Grodņikovs, M.Kalantajevska (Miktova), I.Kārkliņa, V.Koleda, I.Kroģere, N.Marheļe (Terentjeva), A.Martinovs, I.Matvejeva, S.Morozovs, A.Ozola, I.Ozola (Skutele), V.Ozols, A.Pallo (Zilaisgailis), A.Peisenieks, A.Pētersone (Arberga), A.Pētersons, V.Petrovs, U.Poļakovs, I.Pudņika (Siekstiņa), V.Pudņiks, A.Resnis, A.Sarnbvičs, I.Siliņš, L.Supruna, E.Treiguts, L.Veinberga (Lunģe), P.Zapoļa, G.Znotiņa (Graudiņa), I.Žebdarova (Lavrinoviča).

Vakara nodaļa

Ļ.Aleksejeva, A.Anspoks, A.Auce, I.Gudils, I.Jansone (Spilva), V.Kalantajevskis, L.Lapiņš, A.Liepa, A.Ļebedeva (Lazarenko), B.Orlovs, V.Paukova (Novičenkova), Š.Priede, V.Prudents, A.Rozentāls, O.Simanovičs, L.Siņutkina (Nazarova), V.Zazdravnihs, Ž.Ždanova.


1988.gada absolventi

Dienas nodaļa

S.Aleksejeva (fubele), J.Andersons, O.Andrejeva, P.J.Batņa, V.Berezina, V.Ciganoviča (Šepeļājeva), D.Ducmanis, O.Fjodorova (Ožogina), I.Grigorjeva, U.Grīnbergs, O.Grišanova,I.Jeršova (Magerska), J.Karguļina, I.Kļaviņa (Raubiško), M.Kukļa, K.Kūriņš, I.Leinis, O.Līce, D.Logina, J.Ļiholipa (Jemeļjanova), E.Ļiņeva, Ž.Maļinovska, K.Matvijenko, J.Nikulins, V.Pētersone (Boža), T.Piskorska, O.Prutceva, A.Prudova, J.Puriņš, E.Putāne, G.Rēvalde, N.Sautiņa (Kalugina), S.Smirnova, N.Trautmane, V.Valdmanis, M.Vaņkoviča, U.Vīksne, V.Vucena, I.Zaka, L.Žinova (Gorbunova).

Vakara nodaļa

G.Dobrodejeva, N.Džuvaga, SJemeļjanovs, O.Koržinova (Režepa), I.Muhina- (Prokopeņja), M.Ozoliņa (Liepiņa), L.Romaņenko, J.Skurstenis, I.Vasiļjeva, J.Zariņš.


1987.gada absolventi

Dienas nodaļa

J.Aļeksejeva (Meļehova), G Andersone (Dombrovska), AAtrahova, T.Beļjajeva, A.Būmanis, U.Cekuls, I.Cipiševs, L.Čakare, J.Čihale, E.Fišmane, J.Gribuste, I.Grise (Zemīte), A.Groza, T.Hackina, E.Jēkabsone, D.Labucķas, V.Lapoška, J.Markarjana (Žagrebina)J.Nālivaiko, D.Napolovs, I.Ņiživaja (Vihareva), O.Ņiživojs, V.Piternieks, K.Preceniece (Āboltiņa), D.Sīlis, J.Simankova (Grankina), V.Siņkova (Froļenkova), J.Skačkovs, I.Smildziņš, A.Smirnovs, J.Šušerins, Z.Vanadziņa (Ģēģere), I.Verčenko (Pļeskačova), Ē.Veženieks, A.Vladimirovs, U.Zandbergs, D. Zujeva-Bikmane.

Vakara nodaļa

I.Baranovska, J.Borovkovs, V.Bračs, O.Čizikova, T.Grafe, T.Gusarova, A.Kalniņš (Mivrenieks), N.Kolbina (Petrova), O.Ķēniņš (Žuravļova), M.Melkus, J.Mihailova (Bardo), L.Muksukova (Baldovska), J.Nazarova (Voroncova), M.Vasiļjeva (Kaduškina).


1986.gada absolventi

Dienas nodaļa

I.Anohins, A.Aufrijevs, I.Augstmanis, A.Baranovs, V.Barkāns, L.Beinerts, I.Beļevičs, R.Boikova (Šakele), A.Brālltis, I.Cirule, I.Dedze, U.Dievbērns, A.Dūdele (Černomordaja), A.Dūdels, I.Fabriciuss, J.Gavartins, M.Goldšteins, A.Harahņins, J.Heifecs, A.Irbltis, KJeromins, J.Jungs, E.Kazaks, M.Kokareva (Simonenko), M.Kozinda, V.Krasnoslobodceva, A.Krjukovs, A.Krūmiņa (Strakova), I.Kudreņickis, I.Kupriņenko (Gorbunova), V.Kustiņš, R.Lazdiņš, A.Lūks, A.Maslovs, O.Medvedevs, J.Miroļubova (Griņeviča), V.Moroza, S.Ņevskis, V.Osipovs, L.Ozoliņš, A.Pakalns, E.Paromova (Polis), A.Plāte, J.Priede, M.Protasova (Smirnova), K.Protasovs, J.Purmalis, J.Ratnieks, A.Riekstiņš, V.Rodionova (Kozlova), T.Ruseviča (Romanova), L.Rusevičs, K.Salmiņš, V.Semjonovs, A.Sokols, L.Solomjaks, A.Stekoļņikovs, I.Striževska (Drozdovska), A.Striževskis, O.Sverčkova, A.Šinka, A.Šnitkovs, R.Šteinbergs, V.Šuplinska (Lāce), A.Šuplinskis, V.Upītis, O. Vaivode, A.Valainis, A.Valdmanis, M.Vītols, L.Voronovs, L.Zaharova, P.Zvejnieks.

Vakara nodaļa

A.Čeičs, M.Golovņeva, J.Ivanova, D.Kauliņa (Treide), J.Kolbins, A.Kostenkovs, P.Pūriņš-, S.Simoņjans, V.Vingris, I.Zadiņš.


1985.gada absolventi

Dienas nodaļa

S.Abaškina, LAbersone, O.Anufrijeva (Gerasimova), AĀzens, S.Balode (Griķe), E.Bebris, I.Belova, J.Brativņiks, R.Brodežonoks, J.Cāns, L.Daniļčenko (Rodina), A.Dinvietis, V.Dumbrovskis, A.Ezitis, P.Feklenkovs, O.Frančuka (Boldajevskaja), T.Gapona (Klendere), O. Goreva (Šlanka), V.Gorohova, A.Grants, A.Grise, G.Gulbis, J.Hohlova, V.Jace (Lauraite), I.Jacis, V.Jauntēvs, U.Zembergs, M.Kaceva, Ē,Kažoka, M.Kārkliņa (Paškēviča), N.Kārkliņš, I.Knipšis, A.Kornevs, L.Krilova (Kripēna), S.Krivošejevs, A.Kurkotovs, L.Kušņevska (Baiturina), V.Kušņevskijs, A.Ķirsis, I.Laganovska (Cirkunova), A.Lapsa, M.Latiseva (Kokare), J.Latiševs, S.Lācis, S.Lukse (Tālberga), V.Mačs, L.Mancevičs, D.Meijere (Špakovska), E.Meijers, T.Mežis, M.Ozoliņš, A.Pavēnis, S.Pavlova, A.Plahovs, L.Podiņa, V.Podiņš, J.Razumejeva, T.Serebjakova, V.Skredelis, S.Smoļenska, D.Stegenburga (Grieze), M.Stegenbergs, J.Straumēns, J.Suhoviča, S.Vēģelis, Ģ.Vilde, J.Vītols, M.Vorobjova, M.Zakonova, A.Zande.

Vakara nodaļa

L.Djačenko, S.Ermuša (Gaile), B.Jākobsone (Zaltāne), M.Kossoviča (Sene), I.Kovaļčuka (Zeniņa), V.Kuharevs, Z.Ligeris, J.Lebedeva, J.Maslova, A.Ragiņa, O.Raiko, A.Rimša.


1984.gada absolventi

Dienas nodaļa

LAbajs, A.Afanasjeva, A.Afanasjevs, M.Akumans, I.Ancāns, V.Auziņš, I.Avans (Lapicka), G.Avotiņa, J.Balašova (Kožankova), G.Bērziņa (Mencendorfa), J.Bērziņš (Dūrējs), A.Brolītis, G.Bušs, I.Bužs, A.Čabuškins, U.Eriņš, J.Feigeļmane (Tarasova), V.Galkins, O.Gavriļenko, A.Gorevs, M.Gribuste (Kindzule), A.Gribusts, A.Hazovs, LJansons, V.Jaunzems (Zadumins), I Jegorovs, N.Kalnbērziņš, R.Kamarauska, J.Kaupužs, G.Kārkliņš (Šķepasts), I.I.Klincāre, S.Kļaviņš, G.Kožemjakina (Artemjeva), O.Krams, M.Kuzņecovs, U.Labucis, M.Landmanis, J.Lazdiņš, I.Leitāns, S.Markova, V.Martinovs, R.Matvejeva, A.Mežaks, O.Mohovs, A.Muižnieks, J.Namsons, J.Nāgelis, G.Nulle, A.Olinš, S.Oskolkovs, A.Panteļejevs, A.Pēkšēns, A.Raudis, M.Raugulis, Ē.Rieba, P.Rjabiņins, J.Sakoviča (Starkova), A.Sakovičs, N.Sakss, V.Seņkovs, L.Serikova, A.Skujenieks, M.Stikāns, H.Stučka, J.Šavalgins, E.Šidlovska, A.Šucs, T.Tihonova (Kostromina), J.Vasiļjeva (Folkmane), Vdovina, D.Vilkauss, I.Vilks, S.Vinogradovs, L.Začs, V.Zauls, G.Zeps.

Vakara nodaļa

I.Butins, E.Cipija (Žuravļova), A.Daņilova (Jurgēviča), A.Gusevs, S.Haraskēviča, I.Kazuņina (Pelageičeva), O.Kuzmina (Černiševa), L.Ļisicina (Pļamovataja), J.Pavlovs, J.Prokofjeva, V.Pudnika, I.Reinholde, O.Režeps, M.Rjazanceva (Kusanova), J.Ruža, A.Semencovs, K.Sidorins, G. Uglova.


1983.gada absolventi

Dienas nodaļa

D.Avena, A.Āboltiņš, A.Bariss, M.Beitiņa, A.Bērziņš, D.Bricis, Čujanovs, A.Geļfgats, N.Hauks, Hazanova (Romanova), S.Ivančenko, J.Jansons, E.Jarve, V.Jegorova, M.Jelēvičs, V.Kazankovs, VKoļago, O.Komarovska, A.Krilovs, V.Krjukovs, D.Krona (Skadiņa), A.Krons, A.Krūmiņš, M.Lauva, J.Lielpēteris, J.Lorencs, P.Luckāns, V.Lūsis, J.Marjasova (Krasnoslobodceva), A.Mednis, V.Mironovs, G.Mirskis, O.Mozgirs, P.Paulins, R.Pirožkova (Stankeviča), J.Poļakova (Jerohina), N.Prudņikovs, A.Pučina (Buževa), V.Pučins, A.Puisītis, V.Radzeviča, A.Rampāns, L.Rižkova, U.Rolis, I.Sabule, A.Sereda, J.Skrils, T.Solomonova, M.Sorkins, J.Stefanovičs, J.Šmits, R.Šusters, A.Švēde, M.Tumanovskis, B.Utāne, J.Vaikulis, M.Veģeris, O. Višņakova(Metļickaja), V.Višņakovs, S.Vlasenkovs, A.Zdanovskis, A.Žogls.

Vakara nodaļa

M.Abramoviča (Stepiņa), I.Arons (Penjaza), I.Āpše, L.Baholdina, E.Buncis, G.Fogels, S.Gaibovičs, O.Gasnova, J.Jarošuks, A.Kareva (Borovika), I.Kiseļova (Birmane), V.Kungurcevs, V.Mkrtčans, G.Morozovs, V.Nikolajeva, S.Patkauskaite, T.Palova, N.Seiko (Porosjatņikova), A.Sergejevs, V.Skvorcovs, S.Ščemeļeva, I.Šumska (Ruzanova), J.Vanags, G.Zorins, L.Zujeva (Perecs), J.Zujevs, S.Žuravļovs.


1982.gada absolventi

Dienas nodaļa

V.Antonovs, A.ApsIte, G.Āriņš, B.Āronštams, A.Baiša, E.Bergholcs, J.Blahins, D. Brītiņa, V.Brauners, J.Busenbergs, I.Būmane, V.Čakstiņa, N.Čujeva, N.Deņisova (Ponomarjova), V^Deņisovs, S.Djačenko, J.Dzenis, S.Furmans, U.Gross, B.Gulbins, I.Inkins, I Jakovļeva, A.Jansons, Z.Jeromands, I.Kalniņa, A.Krūmiņš, M.Kundziņš, A.Laicēns, V.Livmanis, I.Ločmelis, V.Lūsis, Dz.Makarova (Rusmane), S.Marjasovs, E.Merkulovs (Baškina), I.Mičule (Mežale), M.Mičulis, A.J.Vlihno, J.Nadoradze, A.Ozola, J.Paturskis, M.Perpere, I.Pirktiņa (Šķipsne), J.Pudnins, V.Purgalis, U.Putniņš, A.Rāzens, A.Rezinskis, N.Samarina, A.Skrastiņš, V.Solovjova (Baranda), A.Spivans, I.Stepanas, S.Stilve, Z.Strīgelis, A.Strukovskis, R.Šakalfs, E.Šanina, N.Šeludņeva, P.Ševčenko, A.Šusters, J.Švabe, T.Uļjanova (Omeļins), G.Uļjanovs, K.Villerušs, Z.Zajarinova (Kovnatres), J.Zajarinovs, I.Zlakomanova (Rozeniece).

Vakara nodaļa

M.Annenkova (Šilova), G.Baburina (Lapšine), J.Baranova, T.Djakina (Terehova), N.Fedorova (Lužbina), O.Guļa (Freimane), N.Jacena (Griņs), P.Linkevičs, A.Osipovs, J.Pūce, M.Rutkis, E.Silājs, G.Turjanskis, I.Vadone (Boržemska).


1981.gada absolventi

Dienas nodaļa

A.Artjuhs, R.Avotiņa (Nedzvecka), I.Ābele, T.Babuļe, Ž.Baibosinova, V.Balašovs, A.Baumanis, R.Bērziņš, I.L.Bērziņš, I.Bēveite, K.Biņkovskis, A.Bojarevičs, P.Brics, A.Bukuma, T.Cīrule, E.Čunobeļskis, I.Čukste, I.Deņisjuka, J.Djačkova, E.Drelnieks, G.Fedotova, A.Fļerovs, A.Gleizda, E.Gūn^, I.Hiniverova (Semeņjuga), S.Hinoverovs, R.Jakušenoks, T.Jegorova, V.Karakoks, I.Kauliņa (Dravniece), J.Kauliņš, V.Kaušelis, A.Klemus, H.Koķis, I.Kormanovska, V.Kosarevs, P.Kovaļevskis, Ā.Kozigkis, A.Kreicberga (Sauka), I.Krumane (Lagunova), J.Laizāns, V.Liberts, J.Liepiņš, J.Litaunieks, F.Lukašova, M.Magids, V.Malinskis, N.Marčenko, A.Metējs, I.Metēja (ŠImane), A.Miķis, A.Minājevs, E.Naglis, V.Orehovskis, O.Ozoliņš, A.Pirkstiņš, A.Podāns, P.Paudžiunas, A.Pugačovs, G.Razmus, A.Rieba, U.Rodziks, U.Rogulis, A.Rudzīte, O.Saņkova (Dube), J.Saulltis, E.Sausiņš, V.Silamiķelis, E.Sloceniece, V.Sprūžs, A.Strauts, A.Strods, J.Šeligs, J.Šitcs, N.Špektrova, O.Suškevičsm Ļ.Šura, L.Tomahina, A.Taubenbergs, M.Tjunina, A.Ukše, M.Volovika (Altroka), A.Voloviks, K.Zaharovs, E.Zariņš, I.Zušs, R.Žaļuka.

Vakara nodaļa

L.Aļeksejeva (Zorina), I.Bičs, I.Bitte, I.Daniels, G.Duņickaja, D.Galuščenko, A.Gonidze, S.Horoborins, I.Kamanite, A.Komarovs, V.Kostjins, J.Kotlers, S.Kurčanovs, A.KursItis, V.Lužajevs, Ž.Munde, M.Murevičs, L.Novikova (Kurļandskaja), J.Palagašvili, N.Pļešakovs, Ņ.Sivačeva (Sivko), A.Vehters, A.Zabalujevs.


1980.gada absolventi

Dienas nodaļa

J.Apanovičs, G.Barsukova, V.Beguns, V.Belka, D.Bērziņa (Augstkalne), A.Bērziņš, G.Bērziņš, L.Bezgamonova, G.Bičevska (Apine), J.Bočarova, N.Borodajenko, A.Bruņeniece (Delle), J.Bruņenieks, L.Bulīgins, Ē.Cīrulis (Belka), A.Dirba, A.Eriņš, T.Ermužs, R.Ernšteins, S.Geršmane (Belkinds), J.Ginsburga, A.Goļbraihs, O.Goško, M.Grinbergs, J.Gutāns, I.Indulēns, M.Kaļiņins, O.Karakorskaja, M.Kaudze, G.Koks, Dz.Korns, P.Kreicbergs, V.Krūmiņš, I.Kudojare, S.Kurkotovs, E.Latošeks, S.Makareviča (Berņakoviča), J.Makars, IMrošņikovs, J.Mora, R.More, V.Niselovičs, A.Piebalga, R.Piščaļnikovs, J.Požarnovs, A.Ratsepa, J.Reziņš, A.Roķis, J.Rozenbergs, J.Rozenblats, F.Sarcevičus, J.Segliņš, J.Sērdienis, T.Sokolova (Kazakova), J.Sokolovs, A.Solovjovs, I.Stavinskis, M.Svjatska (Savraseviča), I.Šapovalova, J.Šinke, J.Šints, J.Paers, Ā.Švēde (Stalše), A.Tlfentāls, I.Tukleris, A.Uškāns, A.Vasiļjeva, A.Veršiņins, I.Vorobjova, A.Zeidmane (Jakubaite).

Vakara nodaļa

N.Boļšakovs, I.Butlere (Liepa), P.Butlers, A.Čerevatova, M.Dorfmane, N.Druvmalis, T.Filatova (Savicka), V.Fridmanis, L.Ginzburgs, A.Hovanskis, V.Jandola, B.Jargane (Gorbāne), M.Jerohina, A.Juriks, I.Kadiša (Arsentjeva), S.Kostenko (Vasiļjeva), L.Krestjaņinovs, I.Kuvaga, M.Līviņš, G.Lurins, A.Muromcevs, U.Siliņš, L.Valtere, N.Vāvers, V.Zakuterina.


1979.gada absolventi

Dienas nodaļa

U.Ābeltiņš, A.Andrejeva-Andersone, A.Aņiškevičs, M.Auziņš, V.Bēts, J.Brencs, A.Brikša, I.Čerkašeņins, V.Dauguls, S.Delle, P.Dorogovs, J.Dzelme, I.Fokerots, A.Frīdmans, V.Galočkins, E.Gibuhs, M.Grīne, I.Grušeckis, M.Ģurina, T.Guseva, A.Jancens, T.Jerikaļina, B.Jukna, A.Kalcenaus, D.Kanāle, ĻKontorovičs, J.Kapenieks, A.Keiduns, L.Kleimans, V.Kočetkovs, I.Lifsics, A.Lučanskis, V.Meiere, A.Miezītis, O.Namjasenko, A.Narodickis, G.Olifirs, S.Ostapčuks, M.Ozoliņa, S.Paveļjeva, M.Puķītis, A.Reiņikovs, S.Ragalovā, S.Rozenbļits, I.Rupenheits,ĻSorkins, E.Stabulnieks, M.Stlpnieks, O.Šeremeta, A.Tkačevs, E.Turks, M.Vaismans, A.Vecvagaris, S.Videņejevs, J.Zablovskis, T.Ziņģis, V.Ziņģis

Vakara nodaļa

I.Acuta (Kutjepova), N.Afanasjevs, A.Arakelovs, G.Bernadiners, Ā.Bērziņa (Liepiņa), A.Done, L.Grinšteins, J.Krūmiņš, G.Losevs, A.Markovs, J.Novikovs, A.Oganovs, I.Platace (Rogaļeva), A.Romanovs, A.Sazonovs, P.Trifonovs-Bogdanovs.