Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Juridiskā fakultāte
Pēdējās izmaiņas veiktas:
01.07.2015
Juridiskā fakultāte atrodas Latvijas Universitātes galvenajā ēkā Raiņa bulvārī 19

Adrese: Raiņa bulvāris 19, Rīga, LV 1586
Kā atrast: pilsētas centrā, LU galvenā ēka. Karte
Tālrunis: 67034560
Fakss: 67034562
Dekāne: asociētā profesore Anita Rodiņa
Fakultātes e-pasts
: Juridiska.fakultate@lu.lv
Mājas lapa:
www.jf.lu.lv

Latvijas Universitātes Juridiskā fakultāte ir Latvijas tiesību zinātnes šūpulis jau no Latvijas Universitātes Tautsaimniecības un tiesību zinātņu fakultātes izveides 1919.gada 28.septembrī. Pateicoties fakultātes izcilajiem mācībspēkiem, absolventiem un sasniegumiem tiesību zinātnē, studējošo skaits strauji pieauga, un jau 1944. gadā tika izveidota atsevišķa - Juridiskā fakultāte.

Juridiskā fakultāte lepojas un ir pazīstama ar saviem mācībspēkiem un absolventiem – izciliem juristiem. Juridiskās fakultātes pasniedzēji līdzās akadēmiskajam darbam Latvijas Universitātē vienlaikus veic arī aktīvu profesionālo darbību jurisprudences jomā -  ir izcili tiesneši, prokurori, zvērināti advokāti un dažādu valsts institūciju vadītāji. Tāpat arī Juridiskās fakultātes absolventi – sabiedrībā ievērojami un veiksmīgi juristi.

Latvijas Universitātes Juridiskā fakultāte ir lielākā, tradīcijām un sasniegumiem tiesību zinātnē bagātākā juridiskā skola Latvijā. Juridiskā fakultāte veicina un attīsta tiesību zinātni, kā arī sagatavo labākos jurisprudences speciālistus Latvijā! Tāpēc tā ir labākā izvēle ikvienam nākamajam juristam!