Vakar, 23. oktobrī, LU/BS Rīga komanda laukumā mēroja spēkus ar BJBS Rīga/Sportapunkts.lv komandu un izcīnīja pārliecinošu uzvaru – 99:56. Spēles rezultatīvākais spēlētājs Aivis Lēmanis sasniedza double – double – 20 punkti un 16 atlēkušās bumbas.

Spēles rezultātu atklāja Edvards Lucis, kurš bija precīzs divos soda metienos – 2:0. Viesi panāca izlīdzinājumu (2:2), bet uzreiz precīzs bija Aivis Lēmanis (4:2). Arī Kārlis Daga – Krūmiņš un Kārlis Kaugars guva savus pirmos divus punktus spēlē, kas uz tablo vēstīja par 8:7. Mirkli vēlāk 2 punktus iemeta vēl Edvards Lucis – 10:7. Sekoja vairākas spēlētāju maiņas un komanda turpināja veikt izrāvienu – 14:7. Divus uzbrukumus pēc kārtas uz soda metienu līnijas stājās Rihards Aleksandrovs, kurš pirmajā piegājienā realizēja vienu soda metienu, otrajā – jau abus (17:8). Pirmo tālmetienu spēlē realizēja Norberts Strautiņš, un Aivis Lēmanis pievienoja vēl divus punktus – 22:8. Ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 24:10.

Otrajā ceturtdaļā trejaci iemeta Rihards Aleksandrovs un atklāja LU/BS Rīga rezultātu (27:10). Turpinājumā pretinieki veica nelielu izrāvienu, pietuvojoties līdz 17:29 un 19:31. Kad starpība sasniedza jau vairs tikai -10, mūsu treneri pieprasīja minūtes pārtraukumu, lai mainītu spēles ritmu. Divus punktus iemeta Kaido Liepiņš – Liepa, kā arī Aivis Lēmanis – 37:27. Ceturtdaļa veiksmīgāka padevās BJBS Rīga komandai, kas spēja pietuvoties līdz -9, puslaikā dodoties ar rezultātu 32:41.

Pēc pārtraukuma rezultātu atklāja viesi, bet pēc tam precīzs bija Aivis Lēmanis (2 punkti) un Edvards Lucis (3 punkti) – 46:35. Precīzs metiens no pustālās distances atkal Aivim Lēmanim, pēc tam Kārlis Daga – Krūmiņš pievienoja divus punktus, un arī Aivis Lēmanis pēc Norberta Strautiņa piespēles dankoja grozā, panākot 52:39. Kādu brīdi abas komandas nespēja gūt punktus no spēles, kad no soda metiena līnijas precīzs savos raidījumos bija Dāvis Skreivers (57:39). Kārlis Kaugars iemeta tālmetienu, Andrejs Bikovs iemeta sodiņus, panākot atkal +20 (63:43). Pēdējā uzbrukumā precīzs bija Dāvis Skreivers, kurš iemeta pustālo metienu, un komanda pirms ceturtās ceturtdaļas atradās pārliecinošā pārsvarā – 65:45.

Ceturto ceturtdaļu LU/BS Rīga sāka ar 14:0 izrāvienu, precīziem esot Kārlim Dagam – Krūmiņam (2 punkti), Rihardam Aleksandrovam (4 punkti), Edvardam Lucim (4 punkti), Norbertam Strautiņam (2 punkti), Aivim Lēmanim (2 punkti), pēc kā sekoja pretinieku minūtes pārtraukums. Mūsu komanda turpināja savu izrāvienu, panākot jau 83:45. Pēc spēlētām gandrīz piecām minūtēm savus punktus guva pretinieki un arī tikai no soda līnijas, kad precīzs bija viens sodiņš (83:46). Pēc Valtera Brieža piespēles 2 punktus iemeta Kaido Liepiņš – Liepa. Andrejs Bikovs iemeta vēl divus punktus – 89:53. Kā arī divus tālmetienus iemeta Indriķis Dāvis Jansovs un Kārlis Kaugars (95:53). Pēdējos uzbrukumos vēl precīzi Valters Briedis un Kaido Liepiņš – Liepa, nodrošinot komandai pārliecinošu uzvaru – 99:56.

Spēles rezultāts pa ceturtdaļām: 24:10, 17:22, 24:13, 34:11

LU/BS Rīga: A. Lēmanis (20pt., 16ab.), E. Lucis (13pt.), K. Daga – Krūmiņš (13pt.), R. Aleksandrovs (12pt., 6rp., 4ab.), N. Strautiņš (11pt., 8ab., 6rp.), K. Kaugars (8pt., 4ab.), K. Liepiņš – Liepa (7pt.), D. Skreivers (6pt.), A. Bikovs (4pt.), I. D. Jansons (3pt.), V. Briedis (2pt.).

Nākamo spēli komanda aizvadīs 2. novembrī plkst. 12:00 Hanzas vidusskolā pret A. Kraukļa skolu.