Darbinieka rokasgrāmata

<iframe frameborder="0" height="315" width="560" src="https://www.youtube.com/embed/EZe4uNddAlY?list=PLxc2e81TLgVSAidTC5ZYorF98JRbqbB1V"></iframe>

Dibināta 1919. gada 28. septembrī, Latvijas Universitāte nu jau gandrīz simts gadus veido un kopj Latvijas akadēmiskās tradīcijas, vienojot studijas un pētniecību, rūpējoties par to dinamisku attīstību un nesot Latvijas vārdu pasaulē.

Saskaņā ar Latvijas Universitātes vīziju 2020. gadā mēs to redzam kā vienu no vadošajām zinātnes universitātēm Baltijas reģionā, kas ieņem atzītu vietu arī starp visas Eiropas universitātēm.

Latvijas Universitātes panākumus veido tās darbinieku un studējošo prāts, talants un darbs, tāpēc jo īpaši priecājamies, ka arī Jūs esat daļa no Latvijas Universitātes saimes. Lai palīdzētu orientēties Latvijas Universitātes procesos un procedūrās, kas attiecas uz katru tās darbinieku, pildot jebkuru amatu, piedāvājam šo rokasgrāmatu. Ceram, ka tā kalpos kā ceļvedis un palīgs neatkarīgi no tā, vai iepazīstaties ar Latvijas Universitāti kā savu jauno darba devēju vai esat saskāries ar līdzšinējās darba gaitās vēl nebijušu jautājumu. 

 

 

Pirms darba sākšanas

Darbu sākotStrādājot

Ieskats Latvijas Universitātes vēsturē

Darba līgums un amata apraksts

Pārbaudes laiks

Latvijas Universitāte šodien

Darba aizsardzība un ievadinstruktāžaDarbinieka apliecība

Latvijas Universitāte kartē

Darba laiksBibliotēka

Latvijas Universitātes struktūra: struktūrvienības

Darba samaksa

Arodorganizācija

Latvijas Universitātes struktūra: personāls

Tradīcijas

Normatīvie akti, kas nosaka Latvijas Universitātes darba kārtību

Standarti Latvijas Universitātē