Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Tradīcijas
Pēdējās izmaiņas veiktas:
17.07.2015

Biologu nakts ir pirmais tradicionālais pasākums, kas notiek rudens semestrī, atsākoties mācību gadam. Vecākiem fakultātes beidzējiem šis pasākums saistās ar atmiņām par laikiem, kad pirmā kursa studenti pirmajā studiju mēnesī devās nevis auditorijās, bet gan uz kolhoziem palīdzēt ražas novākšanā, un pēdējā lauku darbu nedēļā aicināja uz iepazīšanās pasākumu vecāko kursu studentus un mācībspēkus. Kolhozu laiki beigušies, bet tradīcija saglabājusies jaunā formā kā jautrs pasākums ar studentiskām izdarībām, kas tiek organizēts Rīgā vai arī mācību prakses bāzē Kolkā.

Jauno studentu iesvētīšana jeb Fukšu balle (fuksene) ir pirmais pārbaudījums pirmkursniekiem, lai kļūtu par īstu fakultātes studentu. Pirmkursnieks, kurš ir izturējis pirmos pārbaudījumus nevis pie docētājiem, bet gan pie vecāko kursu kolēģiem, parādot prasmi pārvarēt viņu uzliktos šķēršļus un orientēšanās spējas fakultātes ēkā, svinīgā ceremonijā saņem fukšu zieģeli un tiek uzņemts biologu saimē kā savējais.

Mediums ir nopietns atskaites punkts, kad puse studiju ir «nolauzta» un var sākt vērtēt un atskatīties uz fakultātē pavadīto laiku un nopietnāk padomāt par vēl atlikušo.

Gada Students- Gada pasniedzējs. Tā ir īsta erudīcijas pārbaude studentu izvirzītajiem mācībspēkiem un studentiem par vairāku titulu ieguvi. Kandidātu zināšanas un mākslinieciskās spējas vērtē neatkarīga mācībspēku un studentu žūrija.