Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
 

Notikumi netika atrasti.

 • LU Bioloģijas fakultātes pētnieks Mārtiņš Borodušķis jau vairākus gadus augu šūnu pētniecību pārvērš veiksmīgā biznesā

  Jau no mazotnes Mārtiņš Borodušķis zināja – savu nākotni viņš grib saistīt ar bioloģiju. Pašreiz, kad pētniecībā nostrādāti jau 10 gadi, visu enerģiju, prasmes un laiku viņš velta, lai zinātni pārvērstu biznesā. Ar savu mērķtiecību un neatlaidību viņš citiem ir gan kā dadzis acī, gan liels iedvesmas avots, taču pats atzīst – viņa lielākā iedvesma un panākumu atslēga ir spēcīgā komanda. Kāds bijis ceļš līdz bioloģijai un kādus mērķus tuvākajā laikā vēlas sasniegt, Latvijas Universitātes (LU) Bioloģijas fakultātes Bioanalītisko un biodozimetrisko metožu laboratorijas pētnieks un LU Komunikācijas un inovāciju departamenta vecākais eksperts Mārtiņš Borodušķis skaidroja intervijā.

 • Studenti aicināti kļūt par Latvijas Universitātes vēstnešiem
  Latvijas Universitātes studenti 22. starptautiskajā izglītības izstādē «Skola 2016». © Foto: Toms Grīnbergs, Latvijas Universitātes Komunikācijas un inovāciju departaments.

  Latvijas Universitāte (LU) aicina pieteikties konkursam studentus, kuri prot vai vēlas stāstīt citiem par studijām LU un kļūt par LU vēstnešiem braucienos uz Latvijas vidusskolām.

 • Bioloģijas fakultātē norisinās ikgadējais fotokonkurss “Mana šī gada labākā dabas bilde”
 • Izcilākie Bioloģijas fakultātes studenti saņem LU fonda mecenātu stipendijas
  Stipendiātu filantropijas mirklis 2017. Fotogrāfijas autors: LU fonds.

  Latvijas Universitātes (LU) fonda mecenātu stipendiātu atlase ir noslēgusies un 14. novembrī LU Lielajā aulā tika sveikti studenti, kas 2017./2018. akadēmiskajā gadā saņēmuši kādu no 25 LU fonda administrētajām stipendiju kopām, starp tiem bija arī astoņi centīgi un mērķtiecīgi Bioloģijas fakultātes studenti.

 • Kolkā noritējis ikgadējais Bioloģijas fakultātes Akadēmiskais seminārs
  prof. I. Muižnieks iepazīstina ar LZP Fundamentālo un lietišķo pētījumu projektu un Valsts pētījumu programmu ieviešanas plāniem

  Bioloģijas fakultātes (BF) personāls, tai skaitā Latvijas Universitātes (LU) rektors prof. Indriķis Muižnieks, kā arī Studējošo pašpārvaldes (SP) biedri kārtējo gadu devās uz BF prakses bāzi Kolkā, lai kopīgi apspriestu fakultātei un universitātei aktuālos jautājumus un pārrunātu nākotnes ieceres.

 • LU Bioloģijas fakultātē sācies Baltijas–Vācijas augstskolu biroja projekts „Bioloģiskā daudzveidība Latvijas lauku ainavā”
  Tipiska Latvijas lauku putnu suga – Lukstu čakstīte (Saxicola rubetra), Aināra Auniņa fotografija

  Šis projekts notiek sadarbībā ar Georga Augusta Gētingenes universitāti (Georg-August-Universität Göttingen), Agroekoloģijas un Biodaudzveidības institūtu Manheimā (Institut für Agrarökologie und Biodiversität ifab) un Latvijas Lauksaimniecības universitātes Veterinārmedicīnas fakultāti, kā arī Latvijas Universitātes Bioloģijas institūtu.

 • Nākusi klajā grāmata “Dabas aizsardzība”
  Ieva Zarāne, LU Akadēmiskais apgāds
  01.10.2015

  Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes profesora Oļģerta Nikodemus un Bioloģijas fakultātes profesora Gunta Brūmeļa vadībā tapusi vispusīga un aktuāla grāmata par dabas aizsardzību. Grāmata sagatavota LU Akadēmiskajā apgādā.