Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
 

Notikumi netika atrasti.

 • LU studentu Biznesa inkubators piedāvā starptautisku pirmsakselerācijas programmu

  Latvijas Universitātes (LU) studentu Biznesa inkubators sadarbībā ar Telavivas Universitātes uzņēmējdarbības centra “StarTau” vadītāju Elēnu Donetu (Elena Donets) izstrādājis pirmsakselerācijas programmu. Tā veidota pēc Stīva Blanka (Steve Blank) izstrādātās metodoloģijas, kas pasaulē mainīja pieeju jaunuzņēmumu veidošanai. Pirmsakselerācijas programmai, kas jauniešiem palīdzēs attīstīt savu biznesa ideju, līdz 19. novembrim var pieteikties LU studenti un inkubatora dalībnieki.

 • Kolkā noritējis ikgadējais Bioloģijas fakultātes Akadēmiskais seminārs
  prof. I. Muižnieks iepazīstina ar LZP Fundamentālo un lietišķo pētījumu projektu un Valsts pētījumu programmu ieviešanas plāniem

  Bioloģijas fakultātes (BF) personāls, tai skaitā Latvijas Universitātes (LU) rektors prof. Indriķis Muižnieks, kā arī Studējošo pašpārvaldes (SP) biedri kārtējo gadu devās uz BF prakses bāzi Kolkā, lai kopīgi apspriestu fakultātei un universitātei aktuālos jautājumus un pārrunātu nākotnes ieceres.

 • LU fonds aicina pieteikties mecenātu stipendijām

  Latvijas Universitātes (LU) un citu augstskolu studenti līdz 6. oktobrim var pieteikties LU fonda mecenātu stipendijām 2017./2018. akadēmiskajam gadam, aizpildot tiešsaistes pieteikuma anketu un pievienojot nepieciešamos dokumentus LU fonda mājas lapā www.fonds.lv.

 • LU Bioloģijas fakultātē sācies Baltijas–Vācijas augstskolu biroja projekts „Bioloģiskā daudzveidība Latvijas lauku ainavā”
  Tipiska Latvijas lauku putnu suga – Lukstu čakstīte (Saxicola rubetra), Aināra Auniņa fotografija

  Šis projekts notiek sadarbībā ar Georga Augusta Gētingenes universitāti (Georg-August-Universität Göttingen), Agroekoloģijas un Biodaudzveidības institūtu Manheimā (Institut für Agrarökologie und Biodiversität ifab) un Latvijas Lauksaimniecības universitātes Veterinārmedicīnas fakultāti, kā arī Latvijas Universitātes Bioloģijas institūtu.

 • Nākusi klajā grāmata “Dabas aizsardzība”
  Ieva Zarāne, LU Akadēmiskais apgāds
  01.10.2015

  Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes profesora Oļģerta Nikodemus un Bioloģijas fakultātes profesora Gunta Brūmeļa vadībā tapusi vispusīga un aktuāla grāmata par dabas aizsardzību. Grāmata sagatavota LU Akadēmiskajā apgādā.