Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Yamagata University
Pēdējās izmaiņas veiktas:
20.04.2016

Šis līgums regulē studentu, mācībspēku un pētnieku apmaiņu starp universitātēm un ierobežo studentu skaitu līdz 3  pilna laika studentiem katru gadu, studijām gadu (nepieciešamības gadījumā iespējams mainīt).

Kandidātu izvēle sastāv no 2 posmiem - studentu atlase LU fakultātē un izvēlētā kandidāta apstiprinājums Jamagatas Universitātē (JU).

Kandidātam uz apmaiņas studijām jābūt vismaz bakalaura 2 kursa studentam, jādemonstrē ļoti labas sekmes līdzšinējās studijās un angļu vai japāņu valodas prasmes sarunu valodas līmenī. Atsevišķas studiju programmas pieprasa valodu sertifikātus.

Studentam jābūt gatavam segt visas izmaksas saistītas ar uzturēšanos Japānā (viesuniversitāte palīdz pieteikties stipendijai, ja tāda ir pieejama).

Pamatojoties uz šo sadarbības līgumu students ir atbrīvots no studiju maksas JU, pie noteikuma, ka viņš ir LU pilna laika students uz apmaiņas perioda laiku.


Par studiju iespējām vērsties LU Ārlietu departamentā
Attiecīgi dokumentus (ieteikuma vēstuli no fakultātes dekāna un JU lapā nosauktos pieteikšanās dokumentus) iesniegt LU Ārlietu departamentā līdz 16. decembrim.

JU Mājas lapa