Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Kansai Gaidai University
Pēdējās izmaiņas veiktas:
20.08.2015

Šis līgums regulē studentu apmaiņu starp universitātēm un ierobežo studentu skaitu līdz 2 pilna laika studentiem katru gadu, studijām uz gadu.

Kandidātu izvēle sastāv no 2 posmiem - studentu atlase LU fakultātē un izvēlētā kandidāta apstiprinājums Kansai Gaidai Universitātē (KGU). Piedāvātie studiju kursi KGU

Kandidātam uz apmaiņas studijām jābūt vismaz bakalaura 2 kursa studentam, jādemonstrē ļoti labas sekmes līdzšinējās studijās un japāņu valodas prasme. Atbilstības kristēriji studijām KGU

Studentam jābūt gatavam segt visas izmaksas saistītas ar uzturēšanos Japānā (iespējams finansiāls atbalsts no viesuniversitātes).

Pamatojoties uz šo sadarbības līgumu students ir atbrīvots no studiju maksas KGU, pie noteikuma, ka viņš ir LU pilna laika students uz apmaiņas perioda laiku.

Par studiju iespējām vērsties LU Ārlietu departamentā
Pieteikšanās apmaiņas studijām KGU rudens semestrī no 10. janvāra līdz 15. maijam, studijām pavasara semestrī no 1. augusta līdz 1. novembrim. Attiecīgi dokumentus (ieteikuma vēstuli no fakultātes dekāna un KGU lapā norādītos pieteikšanās dokumentus) iesniegt LU Ārlietu departamentā līdz 15. aprīlim un 1. oktobrim.

Vairāk informācijas par apmaiņas studijām KGU