Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
University of Tartu
Pēdējās izmaiņas veiktas:
20.08.2015

Šis līgums regulē studentu, mācībspēku un pētnieku apmaiņu starp universitātēm un ierobežo studentu skaitu līdz 2 pilna laika studentiem katru gadu, studijām uz semestri (vēlams) vai gadu.

Kandidātu izvēle sastāv no 2 posmiem - studentu atlase LU fakultātē un izvēlētā kandidāta apstiprinājums Tartu Universitātē (TU). Apmaiņas programmu studenti var sastādīt paši savu kursu sarakstu (izvēlēties no vairākām programmām)

Kandidātam uz apmaiņas studijām jābūt vismaz bakalaura 2 kursa studentam, jādemonstrē ļoti labas sekmes līdzšinējās studijās un angļu/ igauņu valodas prasmes.

Studentam jābūt gatavam segt visas izmaksas saistītas ar uzturēšanos Tartu (jāinteresējas LU Ārlietu departamentā vai tiek nodrošināta dzīvesvieta un stipendija).

Pamatojoties uz šo sadarbības līgumu students ir atbrīvots no studiju maksas TU, pie noteikuma, ka viņš ir LU pilna laika students uz apmaiņas perioda laiku.

Par studiju iespējām vērsties LU Ārlietu departamentā
Pieteikšanās apmaiņas studijām TU rudens semestrī līdz 1. jūnijam, studijām pavasara semestrī – līdz 1. novembrim. Attiecīgi dokumentus (ieteikuma vēstuli no fakultātes dekāna un TU lapā norādītos pieteikšanās dokumentus) iesniegt LU Ārlietu departamentā līdz 1. maijam un 1. oktobrim.

Vairāk informācijas par apmaiņas studijām TU