Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Charles University in Prague
Pēdējās izmaiņas veiktas:
20.08.2015

Šis līgums regulē studentu, mācībspēku un pētnieku apmaiņu starp universitātēm un ierobežo studentu skaitu līdz 2 pilna laika studentiem katru gadu, studijām uz semestri (vēlams) vai gadu.

Kandidātu izvēle sastāv no 2 posmiem - studentu atlase LU fakultātē un izvēlētā kandidāta apstiprinājums Kārļa Universitātē Prāgā (CU).

Kandidātam uz apmaiņas studijām jābūt vismaz bakalaura 2 kursa studentam, jādemonstrē ļoti labas sekmes līdzšinējās studijās un angļu valodas prasme.

Studentam jābūt gatavam segt visas izmaksas saistītas ar uzturēšanos Prāgā. Iespējams finansiāls atbalsts no viesuniversitātes.

Pamatojoties uz šo sadarbības līgumu students ir atbrīvots no studiju maksas CU, pie noteikuma, ka viņš ir LU pilna laika students uz apmaiņas perioda laiku.

Par studiju iespējām vērsties LU Ārlietu departamentā
Pieteikšanās apmaiņas studijām CU rudens semestrī līdz 15. jūnijam, studijām pavasara semestrī – līdz 31. oktobrim. Attiecīgi dokumentus (ieteikuma vēstuli no fakultātes dekāna un CU lapā norādītos pieteikšanās dokumentus) iesniegt LU Ārlietu departamentā līdz 15. maijam un 31. septembrim.

Vairāk informācijas par apmaiņas studijām CU