Ar mājas spēli Elektrum Olimpiskajā centrā, piektdien, 12.aprīlī, OlyBet Latvijas basketbola līgas izslēgšanas turnīru turpināja BK “Latvijas Universitāte”, kas piedzīvoja sāpīgu zaudējumu pret Jūrmala Betsafe – 55:60. Sērijā līdz trīs uzvarām, esam nonākuši iedzinējos 0:2. Nākamā spēle jau svētdien, 14.aprīlī, plkst. 20:00 Lapmežciema sporta kompleksā.

Pirmos punktus guva Jūrmala Betsafe komanda, tomēr jau nākamajā uzbrukumā precīzs bija Renārs Birkāns – 2:2. Mirkli vēlāk Aivis Lēmanis pievienoja savus divus punktus, panākot 4:3. Artis Arnītis realizēja vienu soda metienu, kad bija nospēlētas piecas minūtes, panākot 5:6. Mūsu komandas uzbrukums pilnīgi iestrēga, jo vairāk punkti šajā ceturtdaļā netika gūti, veselas piecas minūtes studenti palika sausā. Pretinieki izmantoja mūsu vājuma brīdi, ceturtdaļu noslēdzot ar 5:16 vadību.

Otro ceturtdaļu BK “Latvijas Universitāte” spēlētāji iesāka agresīvāk, precīzam esot Rendijam Feikneram 7:16. Jūrmalnieki atbildēja uzreiz ar pieciem punktiem, sasniedzot jaunu pārsvara rekordu +12 – 9:21. Renārs Birkāns un Artis Arnītis nedaudz apslāpēja pretinieku ieskrējienu, realizējot katrs pa pustālajam metienam – 13:23. Pēc Jāņa Gertnera izcīnītās bumbas uzbrukumā, grozā trīs punktus raidīja Kārlis Žunda (16:23), kā arī pēc tam Rendijs Feikners realizēja vienu soda metienu un pustālo metienu, panākot – 19:26. Rendijs turpināja veiksmīgo spēles nogriezni, iemetot vēl divus punktus, bet pēc tam precīzs arī Renārs Birkāns (23:28). Kārlis Žunda izprovocēja pretiniekus uz noteikumu pārkāpumu un iemeta abus sodiņus, sadeldējot deficītu līdz minimumam 25:28. Veiksmīgākās pēdējās minūtes tomēr padevās viesiem, kas atkal atrāvās rezultātā, ceturtdaļu noslēdzot ar rezultātu – 27:37.

Trešo spēles nogriezni ar punktiem atklāja Arnis Arnītis - 29:37 un pretinieki arī guva savus divus punktus 29:39. Sekoja minūtes pārtraukums, kas palīdzēja jūrmalniekiem turpināt savu atrāvienu – 30:41 un 30:43. Artis Arnītis realizēja metienu un panāca 32:43. Un arī Kārlis Žunda pievienoja 2 punktus, 34:43. Studenti centās tikt tuvāk, taču jūrmalnieki izmantoja savu lielāko pieredzi un tuvāk par 9 punktiem nelaida (37:46 un 39:48), šādi arī noslēdzoties trešajam periodam.

BK “Latvijas Universitāte” spēlētāji laukumā atgriezās ar kaujiniecisku noskaņojumu un neplānoja atdot jūrmalniekiem uzvaru šajā spēlē. Vispirms ceturto ceturtdaļu ar trīs punktu metienu iesāka Everts Ramza 42:48. Arī Kārlis Žunda precīzs savā raidījumā un 45:50. Rezultāta starpība ilgāku laiku saglabājās pie šiem -5, un mūsējiem bija nepieciešams veiksmīgs spēles nogrieznis, lai atgrieztu intrigu šajā spēlē. Pēc minūtes pārtraukuma bija atlicis spēlēt vairs nepilnas trīs minūtes. Aivis Lēmanis bija precīzs soda metienā, uz ko pretinieki atbildēja ar trīnīti un tas atļāva justies komfortablāk – 50:57. Rendijs Feikners realizēja trīs punktus un atkal panāca -5 (54:59). Pēdējos uzbrukumos komandas apmainījās ar vienu precīzu soda metienu un spēle noslēdzās ar rezultātu 55:60, BK “Latvijas Universitāte” piedzīvojot sāpīgu zaudējumu un sērijā nonākot iedzinējos 0:2.

BK “Latvijas Universitāte” – Jūrmala Betsafe 55:60 (5:16; 22:21; 12:11; 16:12).

BK “Latvijas Universitāte” – R.Feikners (15pt.,6ab.), K.Žunda (11pt.,7ab.), A.Arnītis (9pt.), R.Birkāns (8pt., 9rp.), E.Mežulis (4pt.), A.Lēmanis (3pt.), E.Ramza (3pt.), J.Gertners (2pt.), K.Grigaļūns, A.Putāns, A.Dambenieks.