Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

LU Botāniskais dārzs aicina uz Telpaugu izpārdošanu
Karlīna Engere, LU Botāniskais dārzs
13.10.2017

Sestdien, 14. oktobrī, no plkst. 11.00 līdz 16.00 un visu nedēļu līdz 20. oktobrim notiks Latvijas Universitātes Botāniskā dārza Telpaugu izpārdošana, piedāvājot katram interesentam papildināt privāto kolekciju ar krāšņiem telpaugiem.

Sākoties ziemas sezonai, kad dārza darbi beigušies un ar visu enerģiju var ķerties klāt mājokļu apzaļumošanai, Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs  aicina uz Telpaugu izpārdošanu, piedāvājot iegādāties krāšņus telpaugus privātajām kolekcijām.

Telpaugu izpārdošana aizsāksies Rudens ražas svētkos, 14. oktobrī,  kad visu dienu sev tīkamākos augus varēs izvēlēties Palmu mājas vestibilā. Izpārdošana turpināsies vēl visu nedēļu – līdz 20. oktobrim, kad piedāvājumā esošos augus iegādāties varēs, izvēloties sev interesējošo augu no telpaugu kataloga un sarunājot individuālu apmeklēju Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā

Piedāvājumā būs gan labi pazīstami, gan arī eksotiskāki augi dažādos izmēros. Iegādāties iespējams būs gan tādus labi zināmus augus kā mājas svētība, kafijas koks, ķīnas roze, līdakaste, paparde, dažādu veidu un izmēru alojes un fikusi, pelargonija, gan arī mazāk pazīstamās psīdijas, jukas, monsteras, dracēnas, baltziedu hemantes un citi krāšņi telpaugi. Plašāku piedāvājumu un cenas atradīsiet Latvijas Universitātes Botāniskā dārza tīmekļa vietnē, īpaši telpaugu izpārdošanai sagatavotā katalogā. Katalogu iespējams apskatīt šeit.

Vairāk informācijas par izpārdošanu un telpaugu piedāvājumu, zvanot uz 67450852, 26319560 vai rakstot uz botansikais.darzs@lu.lv. Telpaugu izpārdošana norisināsies līdz 20. oktobrim.