Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
AACSB biedra sertifikāts.
AACSB biedra sertifikāts.

AKTUĀLI! Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte pievienojas Starptautiskajai biznesa augstskolu attīstības asociācijai
Evija Ansonska, BVEF Mārketinga un komunikācijas vadītāja
04.10.2017

Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte septembrī oficiāli kļuvusi par AACSB (The Association to Advance Collegiate Schools of Business) - Starptautiskā biznesa augstskolu attīstības asociācija biedru. AACSB apvieno vadošās pasaules biznesa augstskolas un piedāvā visdažādākās sadarbības iespējas tās biedriem.

“LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte piedāvā labāko biznesa izglītību Latvijā, bet dalība asociācijā ir iespēja būt starp labākajiem pasaulē, lai mācītos no labākajiem un celtu savu konkurētspēju starptautiskā mērogā,” uzskata LU BVEF dekāns asoc. prof. Gundars Bērziņš.

AACSB ir globāla, bezpeļņas biedru organizācija izglītības iestādēm, uzņēmumiem un citām organizācijām. Dibināta 1916. gadā, AACSB piedāvā saviem biedriem lielāko biznesa skolu profesionāļu tiešsaistes platformu, kurā piedāvā dažādas iespējas un pakalpojumus, lai palīdzētu pastāvīgi uzlabot savas attīstības iespējas. Tāpat asociācija organizē dažādus pasākumus – konferences, seminārus un tīklošanās aktivitātes.