Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Latvijas Universitātes absolventi, kuri kļuvuši par "Iespējamās misijas" skolotājiem
Latvijas Universitātes absolventi, kuri kļuvuši par "Iespējamās misijas" skolotājiem
Latvijas Universitātes absolventi, kuri kļuvuši par "Iespējamās misijas" skolotājiem
AKTUĀLI! 11 LU absolventi kļuvuši par "Iespējamās misijas" skolotājiem
Indra Zomerovska, IM Komunikācijas un partnerības vadītāja
15.06.2017

Ceturtdien, 15. jūnijā, "Iespējamā misija" (IM) plašāku sabiedrību iepazīstināja ar 23 jaunajiem programmas dalībniekiem, kuri ir izturējuši atlasi un jau 1. septembrī uzsāks darbu skolā un mācīs savai augstākajai izglītībai atbilstošu mācību priekšmetu.

Lielākā daļa no uzņemtajiem dalībniekiem ir tieši Latvijas Universitātes absolventi no dažādām fakultātēm – Mareks Dambītis, Terēze Elpere, Agnese Jansone, Eva Pavlovska, Alda Robu, Rita Šantare, Marina Skļara, Santa Stefanoviča, Ieva Tenberga, Dārta Vīnkalne, Krista Zubova.

“Uzdrošināties un būt gataviem pārmaiņām, izaugsmei un attīstībai ir īpašības, kas simbolizē Iespējamās misijas jaunos dalībniekus. Skolēni iegūs jaunus, radošas enerģijas pilnus skolotājus, kuri ar savu līdzšinējo profesionālo pieredzi citās jomās skolā spēs ienest reālās dzīves pieredzi. Liels paldies ģimenēm par atbalstu saviem vistuvākajiem atlases procesā. Tieši ģimene un skola veido personības attieksmi un vajadzību mācīties visa mūža garumā,“ savā uzrunā jaunajiem skolotājiem teica Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis.

“Lai mūsu skolēni kļūtu par labākajiem pasaulē, ir jādara viss, lai katram bērnam blakus būtu pats labākais skolotājs. Esmu pārliecināts, ka tik nelielai valstij kā Latvija tas ir pa spēkam. Šogad mums ir izdevies IM dalībnieku un Latvijas skolotāju saimei piesaistīt 23 motivētus cilvēkus, viņi ir atlasīti starp 224 kandidātiem. Paši dalībnieki uzsver, ka tieši atbalsts un kvalitatīvas pilnveides iespējas ir izšķiroši svarīgas veiksmīgam darbam skolā,” stāsta IM direktors Kārlis Andersons.

Jaunie dalībnieki pauž pārliecību, ka izglītības joma ir pati svarīgākā valsts sekmīgai attīstībai. Viņi ir gatavi mācīties un strādāt komandā ar kolēģiem, lai šo nozari attīstītu, sākot ar vienu bērnu, klasi un skolu. IM skolotāji jūlijā uzsāks intensīvas apmācības, kuru ilgums ir 6 nedēļas. Tajās viņi apgūs pamata zināšanas pedagoģijā un vadībā. Turpmākos 2 gadus mācības turpināsies, un katram dalībniekam tiks nodrošināts individuāls profesionālais atbalsts. Ar IM 10. iesaukuma skolotājiem tuvāk var iepazīties IM mājaslapā.

Pieprasījums pēc IM dalībniekiem skolās arvien ir augsts. Piesakās gan jaunas skolas, gan tās, kurām jau bijusi pozitīva pieredze strādājot ar IM dalībniekiem. Skolu direktori uzteic jauno skolotāju motivāciju un entuziasmu darbam skolā, atvērtību un jaunu metožu ieviešanu ikdienas darbā. IM 10. iesaukuma dalībnieki strādās skolās visā Latvijā, tostarp Tukumā, Balvos, Rīgā, Siguldā, Zaķumuižā, Babītē, Ozolniekos, Vecpiebalgā, Priekuļos, Ropažos, Jelgavā, Saulkrastos.

Iespējamā misija ir kustība, kas strādā, lai nodrošinātu kvalitatīvu izglītību katram bērnam Latvijā, radot nepieciešamās pārmaiņas klasēs, skolās un sabiedrībā.