Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Sporta spēļu uzvarētāji - Cietvielu fizikas institūts.
Foto: Toms Grīnbergs
Sporta spēļu uzvarētāji - Cietvielu fizikas institūts. Foto: Toms Grīnbergs
SPORTS LU darbinieku sporta spēlēs triumfē Cietvielu fizikas institūts
LU Sporta servisa centra sporta organizatore Sintija Freimane
05.06.2017

Piektdien, 2. jūnijā, LU atpūtas un konferenču bāzē “Ratnieki” notika tradicionālās Latvijas Universitātes darbinieku sporta spēles, kas pulcēja vairāk nekā 300 dalībniekus. 17 komandu konkurencē 2017. gada ceļojošo kausu un uzvarētāja titulu ieguva Cietvielu fizikas institūts.

Šī gada sporta spēles ar siltiem laika apstākļiem netika lutinātas, bet tas nemazināja komandu entuziasmu piedalīties 10 dažādās disciplīnās. Komandas spēks tika pārbaudīts komandas sporta veidos – strītbolā, futbolā, volejbolā, kroketā, stafetē, krosā un vēl nebijušā disciplīnā – “Izlaušanās tumsā”.

Katrs dalībnieks savas spējas varēja pierādīt individuālajās  disciplīnās – frisbija metienos un galda tenisā. Arī šajā gadā neizpalika bez kapteiņu cīņām, kurās komandu kapteiņi sacentās par Rektora balvu galda futbolā. Klātesošie šo cīņu varēja vērot tiešraidē uz lielā ekrāna. Mazāk sportisks, bet svarīgs bija “Īpašais uzdevums”, kurā komandai no augļiem un dārzeņiem bija jāizveido savas komandas talismans.

Šī gada uzvarētāju komanda – Cietvielu fizikas institūts, ieguva uzvaras divās disciplīnās – strītbolā un volejbolā, kā arī otro vietu kroketā. Kopvērtējumā Cietvielu fizikas institūts ieguva 104,3 punktus, apsteidzot otro vietu Informācijas tehnoloģiju departamentu par 8,8 punktiem (96,5 punkti), bet trešajā vietā ierindojās komanda “BIO” (94 punkti).

Sporta Servisa centrs saka lielu paldies visiem tiesnešiem, dalībniekiem un līdzjutējiem par piedalīšanos!

Vairāk FOTO no spēlēm skatīt ŠEIT.

Rezultātu tabulu skatīt ŠEIT.