Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

AKTUĀLI! Apaļā galda diskusija par PostDocLatvia
Inese Jurkovska
01.06.2017

Latvijas Jauno zinātnieku apvienība rīko Apaļā galda diskusiju, kas norisināsies 7. jūnijā Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā. Tajā aicināti piedalīties pārstāvji no atbildīgajām institūcijām, augstskolu departamentu pārstāvji, potenciālie pēcdoktorantūras atbalsta saņēmēji un citus interesenti.

Lielai daļai Latvijas jauno zinātnieku pēdējais gads ir bijis patiesi saspringts un lielā mērā tas ir saistījies ar ES fondu finansētā pasākuma "Pēcdoktorantūras pētniecības atbalsts" 1. atlases kārtu. Jaunie zinātnieki kopā ar institūcijām gatavoja un iesniedza projektus, ko tālāk vērtēja starptautiskie eksperti. Šobrīd projektu pieteicēji ir saņēmuši vērtējumus un daļa ir veikusi precizējumus, bet svarīgākais darbs - projektu īstenošana - vēl ir priekšā.

Diskusijas organizētāji uzskata, ka šis ir piemērots brīdis, lai atskatītos uz 1. atlases kārtu, novērtējot procesa veiksmes un identificējot lietas, ko vajadzētu pilnveidot. Tāpēc aicina interesentus uz Latvijas Jauno zinātnieku apvienības rīkotu Apaļā galda diskusiju, kas norisināsies 7. jūnijā, 15.00-17.00, Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā, 601. telpā (Jelgavas iela 1, Rīga). Tajā aicināti piedalīties pārstāvji no atbildīgajām institūcijām, augstskolu departamentu pārstāvji, potenciālie pēcdoktorantūras atbalsta saņēmēji un citi interesenti, cerot uz produktīvu diskusiju.

Reģistrēties dalībai diskusijā var facebook notikuma lapā