Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

AKTUĀLI! LU izsludina iekšējo konkursu par labāko jaunā Dabas un tehnoloģiju muzeja attīstības konceptuālo ideju
LU Komunikācijas un inovāciju departaments
25.04.2017

Pēc Latvijas Zinātņu akadēmijas un Latvijas Universitātes rektora Indriķa Muižnieka iniciatīvas ir uzsākti priekšdarbi, lai LU bijušās Bioloģijas fakultātes ēkā, Kronvalda bulvārī 4, Rīgā, izveidotu mūsdienīgu Dabas un tehnoloģiju zinātnes muzeju, tajā integrējot LU esošos muzejus un, iespējams, iekļaujot arī kādus vēl citus Latvijas muzejus, kas to vēlētos.

Lai radītu modernu muzeju, kas būtu interesants dažādām paaudzēm, tostarp skolēniem, un kas sevī iemieso kaimiņvalstu, Eiropas un visas pasaules dabas muzeju labāko pieredzi un sniegumu, vispirms ir jāatrod vislabākā ideja. Tāpēc LU vadība vēlas vispirms to jautāt LU lielajai saimei, kurā noteikti netrūkst erudītu un idejām bagātu cilvēku, kuri varētu palīdzēt nonākt pie vislabākā jaunveidojamā muzeja konceptuālā risinājuma. Muzeju paredzēts attīstīt kā Eiropas mēroga projektu.

LU vadība izsludina iekšējo konkursu par labāko konceptuālo ideju jauna Dabas un tehnoloģiju zinātnes muzeja izveidei. Vislabākās idejas autoram tiks piešķirta naudas balva 500 EUR  apjomā, kuras ieguvēju noteiks ideju izvērtēšanas komisija LU rektora Indriķa Muižnieka vadībā.

Idejas iesniedzamas elektroniski apraksta veidā tikai dažu A4 formāta lappušu apjomā, līdz 28. aprīlim (ieskaitot) tās nosūtot uz adresi konkurss@lu.lv ar norādi “Jaunais Dabas muzejs”.

Idejas piedāvājumā sagaidām, lai īsumā būtu izklāstīta:

  • oriģinālā muzeja ideja,
  • risinājuma forma un saturs konkrētajā vietā,
  • jaunā muzeja nosaukums.

Gaidām Jūsu priekšlikumus!

Papildu informācija: KID - sabine.spurke@lu.lv, T. 20604166.