Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Studentu pavasara talka notiks LU Botāniskajā dārzā
Jurģis Kalniņš Latvijas Universitātes Studentu padomes Sociālā virziena vadītājs
12.04.2017

Latvijas Universitātes Studentu padome (LU SP) aicina uz Studentu pavasara talku sestdien, 22. aprīlī, kas norisinās Vislatvijas Lielās talkas ietvaros Latvijas Universitātes (LU) Botāniskajā dārzā Kandavas ielā 2.

Šī gada Studentu pavasara talkas ietvaros LU SP aicina studentus, mācībspēkus, draugus no citām augstskolām un visus, kuri vēlas labi pavadīt laiku, uz kopīgu pastrādāšanu un pēcāk – pikniku un atpūtu pēc darba, kad muzikāli visus izklaidēs pašmāju “Dušas dziedoņi” (The Shower Singers), kā arī būs iespēja bez maksas apmeklēt Tauriņu māju.

Talkas sākums paredzēts plkst. 11.00. Talcinieki tiks nodrošināti ar atkritumu maisiem, darbarīkiem un cimdiem, bet noteikti nekautrējies ņemt līdzi savus darba rīkus un cimdus, jo darba rīki un cimdi būs ierobežotā skaitā, turklāt tā darbi ritētu vēl raitāk!

Paralēli talkai norisināsies ikgadējās sacensības par aktīvākās fakultātes titulu, tāpēc līdzi aicini arī savus kursa biedrus un citus fakultātes biedrus. Fakultāte, kura sevi talkā būs pārstāvējusi ar vislielāko studentu un mācībspēku skaitu, iegūs pārsteiguma balvu.

Līdz talkas vietai LU Botāniskajā dārzā (Kandavas iela 2) var nokļūt ar:

 

  • 4; 4z; 37; 41; 21; 38; 46; 54 autobusu
  • 9; 25 trolejbusu,
  • 4. Tramvaju (pietura: Dzirciema iela).

 

Jautājumu gadījumā sazinies ar Studentu pavasara talkas galveno organizatoru Jurģi Kalniņu (jurgis.kalnins@lusp.lv; tālr.: 26757704).