7. novembrī LU/BS Rīga aizvadīja izbraukuma spēli Kandavā. Pēdējo reizi komanda Kandavā viesojās “Kandavas Ozolzīļu kauss”, kur izcīnīja pirmo vietu. Bet šoreiz LU/BS Rīga no Kandavas mājas pāradās ar rūgtu zaudējumu pret Kandavas/COMPOR ar rezultātu 91:108

Rezultātu atklāja LU/BS Rīga centra spēlētājs Kārlis Bodrovs, kam sekoja mājinieku atbildes metiens (2:2).  Pēc vēl trim gūtiem pretinieku punktiem, metienu precizitātē pārliecinošs turpināja būt Bodrovs (4:5). Pirmajā ceturtdaļā rezultāts pieauga punkts punktā līdz trešajai spēles mīnūtei, kad, pateicoties Kandavas/COMPOR komandas līdera Arvja Savčenko realizētajiem 7 punktiem pēc kārtas, mājinieki izvirzījās vadībā ar 6:15. Lai gan mājinieki ieguva 9 punktu pārsvaru, tomēr to noturēt ilgi nespēja. LU/BS Rīgas komanda četru minūšu laikā spēja izlīdzināt rezultātu un izvirzīties vadībā, noslēdzot pirmo ceturtdaļu ar rezultātu 23:21.

Otrās ceturtdaļās sākumā mājiniekiem izdevās izlīdzināt rezultātu (23:23). Taču Roberta Bērzes trīspunktiens un Gustava Kampusa viens realizēts soda metiens atjaunoja vadību LU/BS Rīga (27:23). Lai gan mājinieki centās izlīdzināt rezultātu, tomēr tuvāk par 4 punktiem tas neizdevās, bet LU/BS Rīga komanda turpināja palielināt savu pārsvaru, ceturkšņa nospēlētajās astoņās minūtēs rezultāts bija 45:36. Metienu precizitātē no LU/BS Rīga komandas otrajā ceturtdaļā izcēlās Kārlis Daga – Krūmiņš, kurš guva 11 punktus no kopējiem spēles 25 punktiem, palīdzot LU/BS Rīga noslēgt otro ceturtdaļu ar rezultātu 52:43.

Otro puslaiku veiksmīgāk iesāka mājinieki. Nepilnās četrās minūtēs tika gūti 8 punkti un deficīts sadeldēts tikai līdz vienam punktam (52:51). Nospēlējot  trešajā ceturtdaļā  sešas minūtes, LU/BS Rīga bija realizējusi divus metienus, kas pretiniekiem deva iespēju ne tikai izlīdzināt rezultātu, bet arī iegūt pārsvaru. Septītajā spēles minūtē LU/BS Rīga jau bija nonākusi iedzinēju lomā ar 10 puktu lielu starpību (59:69). Pēc trenera Edija Šlesera pieprasītā pārtraukuma Roberts Bērze realizēja trīs punktu metienu (62:69). Tomēr mājinieki neļāva LU/BS Rīga komandai samazināt rezultāta deficītu, un trešā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 61:88.

Noslēdzošā ceturkšņa ievadā Gustava Kampusa un Roberta Bērze  trīs punktu metieni laukuma saimnieku pārsvaru samazināja līdz divpadsmit punktiem (72:84). Ceturtdaļas otrajā pusē metienu precizitātē LU/BS Rīga komandā izcēlās Alberts Putāns, kurš guva piecus punktus. Nospēlētās astoņās minūtēs LU/BS Rīga komandai vairs nebija iespēju veikt krasus pavērsienus, jo mājinieku precizitāte metienos turpinājās un tika iegūts 100. spēles punkts.  Mača beigu signālam atskanot, LU /BS Rīga komanda viesos piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 91:108.

Nākamā spēle LU BS Rīgas komandai jau šo sestdien, kad tā savās mājas  uzņems pagājušā gada LBL2 čempionus BK Ķekava.

Kandava/COMPOR:LU 108:91 (21:23;22:29;38:14;27:25)

Kārlis Daga-Krūmiņš 25, Gustavs Kārlis Kampuss 17, Roberts Bērze 16, Alberts Putāns 13, Ričards Mugurēvičs 7, Noels Enrijs Slivackis 5, Kārlis Bodrovs, Rihards Aleksandrovs 2, Kārlis Kaugars 2, Teodors Bergmanis