Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Foto: Andželina Brailko
Foto: Andželina Brailko

SPORTS LU volejbola komanda noslēdz EVL pamatturnīru paliekot 1. vietā!
LU Sporta servisa centrs
20.03.2017

Vakar, 19.03.2017., noslēdzās EVL otrais aplis. Visa turnīra garumā LU izlase piedzīvoja tikai vienu zaudējumu, taču tas neietekmēja LU dāmu gala rezultātu.

Pirmajā spēlē LU ar graujošu rezultātu 3:0 (25:4, 25:12, 25:13) pieveica Gulbenes komandu. Šajā spēlē bija ļoti spēcīgas Elvitas Dolotovas serves, ar kurām pretinieces nespēja tikt galā, bet labākā šajā spēlē viennozīmīgi bija uzbrucēja Liene Adeleviča, kura lieliskā sadarbībā ar pirmā tempa uzbrucēju Olgu Kudrovu spēja uzlikt mūra bloku, kuram Gulbenes meitenes nespēja tikt garām! Kā arī Lienes raidītās bumbas uzbrukumā bija ļoti pārliecinošas. 

Trenere Kristīne Tene veica maiņas, laižot laukumā šī gada jaunpienācēju Kristu Rozenbergu, kura spēja rādīt labu spēli uzbrukumā!

Otrā spēle izvērtās ne tik spīdoši un pēc kārtīgas uzvaras LU dāmas atslāba, piekāpjoties komandai Ažur, ar rezultātu 3:0 (25:21, 25:21, 25:19). 

Zaudējumi nekad nav bijuši patīkami, taču šoreiz tam nav būtiskas nozīmes, jo tas nekādīgi neietekmē LU izlases gala rezultātu. Labāk ir vienreiz piedzīvot zaudējumu pamatturnīra laikā, nevis pusfinālā vai finālā. 

EVL pamatturnīra spēles ir beigušās un ir zināmas 4 komandas, kuras savā starpā cīnīsies par godalgām! 22.04-23.04. norisināsies pusfināli, kur LU tiksies ar Krimuldas komandu un otrajā pusfināla spēlē tiksies pagājušā gada čempiones Baltsport komanda ar Ažur komandu! Par laiku un vietu ziņosim laika gaitā, tāpēc sekojiet LUvolejbols instagrammā vai LUsports Facebook lapā!


Fināli jau nav aiz kalniem! Tiekamies! :)