Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

SPORTS 30. martā norisināsies LU florbola nakts turnīrs
LU Sporta servisa centrs
17.03.2017

30. martā, ceturtdienā, Elektrum Sporta centrā tiks aizvadīts mācību gada otrais Latvijas Universitātes (LU) florbola nakts turnīrs ,,LU florbola pavasara kauss 2017''. Interesenti aicināti pieteikties līdz 29. marta vakaram.

Sporta nakts turnīri Latvijas Universitāte regulāri risinās jau vairāk kā 8 gadus un florbola turnīrs allaž ir bijis viens no visiecinītākajiem turnīriem starp studentiem. Viens no interesantākajiem turnīra nolikuma punktiem ir tas, ka katrā komandā noteikti jābūt pieteiktai un pastāvīgi uz laukuma jāatrodas vismaz vienai daiļā dzimuma pārstāvei.

LU florbola nakts turnīri norisinās Elektrum Sporta centrā. Florbola spēles visas nakts garumā tiek aizvadītas mūzikas pavadījumā uz diviem laukumiem. Aicinām nepalaist garām šo lielisko iespēju netradicionālā veidā pasportot kopā ar saviem studiju biedriem un iepazīt studentus no citām LU fakultātēm!

Florbola nakts turnīros dalībnieki aicināti izpausties radoši, domājot par komandas vienotu vizuālo noformējumu ar ko izcelties starp citām komandām. Pašiem un citiem dalībniekiem allaž prieku rada atraktīvi un tematiski noformējumi, iepriekšējos turnīros dalībniekiem izceļoties ar ļoti drosmīgiem un kreatīviem tērpiem, turklāt nereti tam tiek pielāgots arī komandas nosaukums.

Pirmais mācību gada florbola turnīrs risinajās 10. novembrī, kad enerģiskas mūzikas pavadījumā, pārtraukumos uzkrājot enerģiju ar tēju un cepumiem, startēja 15 komandas, kuras attiecīgi tika sadalītas trīs apakšgrupās. Ap pulksten 3 naktī, pēc vairākām bullīšu sērijām dažādās playoff kārtās, kļuva zināms, ka ''Rudens Florbola kauss 2016'' čempioni būs Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultāte studentu komanda "Zilais Zilumiņš", kas finālā pieveica komandu "Labrīt"! Trešā vieta šajā turnīrā tika komandai ''ČBK'', kas spēlē par bronzu pieveica "Andrītis un Tuba"!

Nu laiks pienācis arī otrajam mācību gada turnīram! Pieteikšanās notiks līdz 29. marta vakaram (plkst. 23:59), tādēļ aicinām nekavēties un pieteikt savu komandu vienam no aizraujošākajiem Latvijas Universitātes sporta pasākumiem!

Plašāk par turnīru un pieteikšanos:

Pieteikuma anketa

Nolikums

 

Atbalstītāji: