Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

AKTUĀLI! Iespēja pieteikties “Neērto tēmu referātu maratonam”
Ilze Stikāne
16.03.2017

2017. gada 7. aprīlī Latvijas Universitātes Teoloģijas fakultātē (LU TF) norisināsies “Neērto tēmu referātu maratons”, kur studenti gan no LU TF, gan citām fakultātēm uzstāsies ar referātiem par sabiedrībā neērtiem jautājumiem.

Jau otro gadu pēc kārtas LU TF studente Estere Pumpura sadarbībā ar LU TF Studentu pašpārvaldi rīko Neērto tēmu referātu maratonu. Pasākuma mērķis ir attīstīt studentu prasmi uzstāties auditorijas priekšā, izglītot sabiedrību un mudināt jaunus cilvēkus runāt par sabiedrībā neērtiem jautājumiem un tematiem.

Maratona programmā paredzēti 9 referāti. Piedalīties ar saviem referātiem aicināti TF studenti un absolventi, kā arī studenti no citām LU fakultātēm. Vienam studentam atļauts pieteikt vairākus referātus. Referāta lasīšanas garums ir 20 minūtes.

Pieteikums dalībai referātu maratonā jānosūta elektroniskā formātā uz adresi tfspestere@gmail.com, norādot dalībnieka vārdu, uzvārdu, fakultāti un kursu, referāta tematu, e-pastu un telefona numuru.

Pieteikuma iesūtīšanas termiņš ir 2017. gada 19. marts.

Kritēriji: temata atbilstība un akadēmisks saturs.

Norises datums 7. aprīlis.

Norises vieta LU TF / 161.auditorija un oficiālais pasākuma norises laiks ar pauzēm ir no plkst. 11 līdz plkst. 17.

Pagājušajā gadā LU Studentu padomes gada balvas 2016 nomināciju GADA INOVĀCIJA ieguva Estere Pumpura ar “Neērto tēmu referātu maratons”. Šis pasākums ir viens no gaidītākajiem notikumiem gan studentu, gan arī TF mācībspēku vidū!

“Neērto tēmu referātu maratonu” būs iespējams vērot gan klātienē, gan tiešraides translācijā LU TV kanālā. Referātus varēs noklausīties arī radio NABA pēc 7. aprīļa.